Alternatywa dla zakładów bukmacherskich: StarsFight czyli fantasy sports

StarsFight oferuje legalne rozgrywki tzw. 'fantasy sports', czyli niezwykłe połączenie wirtualnej rozgrywki z prawdziwymi wydarzeniami na boisku.

Polskie fantasy sports czyli StarsFight

Tworzysz swój własny zespół składający się z piłkarzy grających w czołowych europejskich zespołach.

Sporty Fantasy cieszą się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych, zdobywają co raz większą rzeszę fanów także w Europie Zachodniej.

 1. Zarejestruj się w StarsFight abyś mógł założyć drużynę i zgłosić się do konkursu! Bezpłatnie!
 2. Zarządzaj drużyną. Wybieraj najlepszych zawodników do swojej drużyny!
 3. Zakładaj konkursy. Rywalizuj z innymi i zostań top menedżerem!
 4. Najważniejsze: grasz legalnie,nie łamiąc przepisów o ustawie hazardowej

Właścicielem i wydawcą serwisu StarsFight jest firma Cherry Lab Sp z o.o. zarejestrowana w Polsce i w 100% z kapitałem polskim.Dołączyć możesz w dowolnym momencie i wciąż masz szansę na wygraną – zwycięzcy wyłaniani są częściej niż raz w tygodniu!

Możesz sam zadecydować do jakiej formy rywalizacji chcesz dołączyć czy chcesz spróbować swoich sił z weteranami fantasy sports czy raczej z grupą znajomych,

Stars Fight zrobiony jest przez pasjonatów sportów fantasy, zbudowany na wieloletnim doświadczeniu i miłości do sportu, chcemy byś również ty dołączył do nas!

 

W menu z wyświetlonymi konkursami masz do wyboru wszystkie dostępne w danym momencie konkursy.

Po aktywacji konta i ZALOGOWANIU SIĘ na stronie, możesz już dołączyć do jednego z dostępnych konkursów.

Udział w konkursach jest bezpłatny.

Masz jednak możliwość dokupienia płatnych pakietów zwiększających budżet na zakup zawodników lub otrzymanie innych przywilejów. Dzięki temu możesz stworzyć lepszą drużynę i zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Aby dołączyć do konkursu i zacząć tworzyć swoją własną drużynę kliknij DOŁĄCZ, serwis przeniesie Cię do okna tworzenia drużyny.

Pamiętaj, każdy konkurs jest inny i możesz wybrać ten, który odpowiada Twoim preferencjom!

 • Nazwa konkursu – obok nazwy konkursu znajdują się flagi, informujące z jakich lig możesz wybrać zawodników do swojego zespołu. Kłódka obok nazwy konkursu oznacza konkurs prywatny, do którego mogą dołączyć wyłącznie zaproszeni gracze.
 • Pula nagród – gwarantowana pula przeznaczona na wygrane.
 • Zgłoszonych drużyn – ilość drużyn zgłoszonych do konkursu, gdzie pierwsza cyfra oznacza ile drużyn zostało zgłoszonych, a druga jaka jest maksymalna ilość uczestników.
 • Typ wygranej – określa formę przyznawania nagród oraz na ile osób jest dzielona pula: wyłącznie dla jednego zwycięzcy, dla 3 pierwszych miejsc itp.
 • Rozpoczęcie konkursu – definiuje kiedy rozpocznie się konkurs. Wszelkie edycje drużyn są możliwe przed podaną tutaj godziną.

Tworzenie drużyny

Aby stworzyć drużynę musisz wejść w zakładkę „Dostępne konkursy”, wybrać interesujący Cię konkurs i kliknąć „Dołącz”.

Następnie zostaniesz poproszony przez system o nadanie nicka menedżera i nazwy Twojej drużyny. W kolejnym kroku wybierasz zawodników do zespołu.

Budżet

Dysponując określonym budżetem musisz kupić co najmniej jednego zawodnika i wybrać kapitana. Pamiętaj, że im więcej zawodników gra w drużynie, tym więcej punktów ten zespół może zdobyć. Maksymalnie możesz kupić 11 zawodników. Jeżeli kwota na zakup wymarzonej przez Ciebie drużyny nie jest wystarczająca, możesz dokupić pakiety zwiększające budżet, klikając w zakładkę „Dokup budżet i zwiększ swoje szanse” znajdującą się po prawej stronie. Ceny pakietów uzależnione są od rangi konkursu. Zawodników kupuje się wybierając dostępnych piłkarzy z listy po prawej.

Lista ma maksymalnie uprościć wyszukiwanie, stąd umieściliśmy filtry pozwalające znaleźć piłkarza po pozycji, na jakiej gra lub klubie, w którym występuje. Ponadto, korzystając z suwaka możesz także ustawić zakres cenowy ułatwiający zawężenie budżetu poszukiwań poprzez ustawienie kwoty minimalnej i maksymalnej, jaką jesteś gotowy dać za danego zawodnika. Jeśli chcesz wybrać konkretnego piłkarza, możesz także skorzystać z wyszukiwarki, w której wystarczy wpisać początek jego nazwiska.

Klikając na nazwisko piłkarza, system automatycznie umieści go w Twojej drużynie na przypisanej mu pozycji. Najeżdżając na koszulkę piłkarza możesz ponadto:

 • sprawdzić jego wartość,
 • ustawić jednego z nich jako kapitana (zdobyte przez niego punkty liczą się podwójnie)
 • zrezygnować z zawodnika usuwając go ze składu,
 • Na końcu należy kliknąć w przycisk „Zatwierdź skład i dołącz do konkursu” i drużyna gotowa jest do udziału w rozgrywkach.

Pamiętaj, nie zawsze opłaca się brać wyłącznie najdroższych piłkarzy. Nie każdy z graczy będzie miał taką samą strategię, niektórzy mogą postawić na niedrogich za to pewnych piłkarzy, inni zdecydują się na słabszą, ale bardziej przewidywalną ligę. Nie bez znaczenia jest też kto będzie rywalem wybranych przez Ciebie piłkarzy.

Punktacja

Na finalny wynik Twojego zespołu składają się punkty zdobyte przez poszczególnych zawodników podczas prawdziwych spotkań. Informacje na temat tego, jakie punkty przyznajemy i za co, znajdziesz w zakładce z Punktacją.

 

Właścicielem i wydawcą serwisu StarsFight jest firma Cherry Lab Sp z o.o. zarejestrowana w Polsce i w 100% z kapitałem polskim. Cherry Lab jest firmą informatyczno – marketingową w której nie rządzą managerowie a prym wiedzie kreatywność.

 

Comments are closed.