Aplikacja bukmacherska Milenium

Ściągnij aplikację i graj z każdego miejsca na świecie dzięki aplikacji bukmacherskiej Milenium

 • pełna oferta bukmacherska oraz LIVE
 • wyniki LIVE
 • podgląd kuponów
 • opis najciekawszych spotkan dnaego dnia

Nowa aplikacja mobilna Milenium już dostępna do pobrania na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Dzięki niej mobilne zakłady bukmacherskie są jeszcze prostsze i łatwiej dostępne niż kiedykolwiek.

Aplikacja zawiera najważniejsze funkcjonalności, dzięki którym zakłady bukmacherskie nie wymagają skorzystania z komputera lub udania się do punktu stacjonarnego. Teraz z oferty Milenium możesz korzystać z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy, że masz dostęp do swojego smartfona i Internetu.

użyj kodu LEGALNYBUK20

Aplikacja bukmacherska Milenium zawiera najważniejsze funkcjonalności. Są to:

 • dostęp do własnego konta
 • zakłady mobilne zawierane na wszystkie zdarzenia z oferty
 • pełen dostęp do oferty LIVE
 • podgląd aktualnych kuponów
 • typy bukmacherskie na najważniejsze wydarzenia
 • wyniki spotkań na żywo
 • powiadomienia PUSH o najnowszych promocjach i najważniejszych zdarzeniach sportowych

  Aplikacja jest stale udoskonalana i aktualizowana. Regularnie pojawiać się będą nowe funkcjonalności, dzięki którym nasza aplikacja bukmacherska będzie jeszcze lepsza.

Aplikacja do zakładów bukmacherskich w wersji na urządzenia z systemem operacyjnym iOS dostępna jest z poziomu sklepu App Store. Wersja dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android jest możliwa do pobrania korzystając z linka poniżej. Tam też znajduje się instrukcja ułatwiająca instalację aplikacji. Niestety firma Google nie zgadza się, aby jakakolwiek aplikacja bukmacherska znajdowała się w ofercie sklepu Google Play, stąd konieczność pobrania jej z poziomu przeglądarki internetowej.

Nowa aplikacja bukmacherska Milenium nie jest wymagana, aby zawierać zakłady sportowe za pomocą smartfona. Nadal dostępna jest nasza strona dostosowana do wymagań urządzeń mobilnych, którą można znaleźć pod adresem m.milenium.pl.
Aplikacja bukmacherska Milenium jest darmowa i nie obsługuje żadnych płatności. Aby dokonać wpłaty na konto gracza należy zrobić to za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

 

Zakłady bukmacherskie Milenium – jak zainstalować aplikację bukmacherską?

 

1. Włącz opcję instalowania aplikacji z innych źródeł niż Google Play. Zrobisz to wchodzą w następujące opcje:

USTAWIENIA -> ZABEZPIECZENIA -> NIEZNANE ŹRÓDŁA

W zależności od wersji systemu Android nazwy opcji mogą się nieznacznie różnić. Czasami konieczne jest rozwinięcie zakładki „Więcej”, aby uzyskać dostęp do odpowiednich opcji.

UWAGA! Uruchomienie tej opcji pozwoli ci instalować aplikacje z innych źródeł niż sklep Google Play. Pamiętaj, że instalowanie aplikacji z niepewnych źródeł może być niebezpieczne. Milenium gwarantuje, że nasza aplikacja pobrana z naszej strony internetowej jest bezpieczna i nie stanowi zagrożenia.

2. Pobierz aplikację korzystając z linka powyżej. Jeśli zrobisz to za pośrednictwem komputera, plik należy przenieść na telefon lub kartę pamięci podpinaną do telefonu, na którym zainstalowana ma być aplikacja.

3. Zainstaluj aplikację. Jeżeli pobierasz ją bezpośrednio z przeglądarki telefonu, rozwiń górną belkę powiadomień i wybierz pobrany plik. Dzięki temu instalacja rozpocznie się automatycznie.

Jeżeli pobrałeś aplikację na komputer, a następnie przeniosłeś ją na telefon, musisz poprzez przeglądarkę plików w systemie Android wybrać przesłany plik. Aplikacja zainstaluje się automatycznie po jej wybraniu.

4. Gotowe. Teraz możesz w pełni cieszyć się z możliwości jakie daje aplikacja mobilna Milenium Zakłady Bukmacherskie.

Comments are closed.