Aplikacja mobilna zakładów bukmacherskich Fortuna

Nowe aplikacje Fortuny!

Fortuna prezentuje zupełnie nową aplikację mobilną na dwie główne platformy mobilne Android (Samsung, LG, HTC, Huawei, Nexus, Lenovo…) oraz Apple iOS (iPhone). Dzięki nowej aplikacji nie tylko zagrasz z dowolnego miejsca, zobaczysz transmisje na żywo, ale uzyskasz również informacje dotyczące Twoich kuponów. Najnowsza aplikacja Fortuny przynosi zupełnie nowe doświadczenia związane z zakładami mobile dostosowanymi do Twojego telefonu. Całkowicie przeprojektowaliśmy nawigację i menu aplikacji, dodaliśmy również szereg inteligentnych funkcji, które ułatwią zawieranie zakładów.
Poniżej kilka z nich.

aktualizacja 09.06.2016r. (iOS: Wersja 3.0, Android: Ver. 2.0.5)

Live Match Tracker

Bądź bliżej akcji w Zakładach Na Żywo. Animacje Live i komunikaty pokazujące aktualne wydarzenia na boisku. Jeszcze bliżej gry, jeszcze lepsze Zakłady Live!
Zalety Live Trackera:

  • wszechstronny Livescore z relacją meczu punkt-po-punkcie
  • zaawansowane statystyki i kluczowe fakty meczu np. as serwisowy, podwójny błąd serwisowy, itd.
  • podgląd aktualnych wydarzeń na boisku z wizualizacją akcji
  • zintegrowany replay pomeczowy z najważniejszymi akcjami spotkania
  • Live Match Tracker dostępny jest zarówno w aplikacji na iOS jak i Androida

aktualizacja 10.05.2016r.

Nowy wygląd i nawigacja

Aplikacje mają zupełnie nowy wygląd, który odpowiada aktualnym trendom nawigacji konkretnych typów telefonów. Aplikacja na Android różni się więc od aplikacji na iPhone. Najlepszym przykładem jest menu główne, które znajdziesz, dokładnie tam, gdzie menu główne innych aplikacji na Twoim telefonie. Na Androidzie menu wysuniesz palcem z lewej krawędzi ekranu, na iPhonie z prawej.

Ponadto aplikacja jest szybsza, wysyła i pobiera również znacznie mniejszą ilość danych. Aplikacja również sama zadba o to aby sprawdzić aktualizacje i zainstalować najnowszą wersję. Nowe funkcje aplikacji prezentujemy za pomocą tutoriali, dzięki którym jeszcze szybciej nauczysz się z nich korzystać.

Powiadomienia Push

Najnowsza aplikacja Fortuny w pełni wspiera Powiadomienia Push. Telefon uzyska informacje np. na temat Twoich kuponów, nawet w przypadku gdy aplikacja jest zamknięta. Dzięki czemu pozostaniesz na bieżąco ze swoimi zakładami, a dodatkowo Powiadomienia Push są usługą całkowicie darmową.

Jeżeli posiadasz również Smartwatch, wówczas informacje o wygranej odbierzesz bezpośrednio w zegarku. Sposób poinformowania o wiadomości zależy od ustawień telefonu (dźwięk, wibracje, itd.)

Skróty

Gra przez telefon może wydawać się bardziej skomplikowana. Mniejszy ekran, oferta równie bogata do tego kupony Maxikombi. Nic bardziej mylnego! Aby ułatwić codzienną grę dodaliśmy do aplikacji szereg małych skrótów ułatwiających nawigację.

  • Powrót na główną stronę – Potrzebujesz się szybko dostać na stronę główną? Wystarczy przytrzymać strzałkę wstecz, którą znajdziesz w górnej części ekranu.
  • Do góry – Chcesz szybko powrócić na samą górę oferty? Kliknij w górną cześć aplikacji, w okolicach godziny.
  • Powrót – Chcesz powrócić do poprzedniego menu, strony? Na iPhonie wystarczy przesunąć palcem po ekranie w prawą stronę. Użytkownicy mogą użyć przycisku wstecz znajdującego się w telefonie.
  • Szybki Zakład – Jeżeli chcesz szybko puścić zakład SOLO przytrzymaj dłużej interesujący Cię kurs. Żadne dodatkowe ustawienia nie są wymagane. Szybki Zakład dostępny jest zarówno w ofercie LIVE jak i Prematch.

Szybki Zakład

Popularna opcja „Szybki Zakład” zyskała zupełnie nowy wymiar. Po pierwsze dostępna jest nie tylko w zakładach live, a jej włączenie nie wymaga zmian w ustawieniach. Aby z niej skorzystać wystarczy dłużej przytrzymać interesujący Cię kurs. Zawarcie szybkiego kuponu Solo, w żaden sposób nie koliduje z przygotowywanym kuponem AKO, czy Maxikombi. Jeżeli więc przeglądając ofertę znalazłeś kurs, który chcesz zagrać Solo, przytrzymaj go dłużej, zagraj Solo i wróć do tworzenia kuponu. Aplikacja zapamięta nawet ostatnio użyty wkład.

Logowanie za pomocą „Touch ID“

Nowa aplikacja Fortuny wspiera funkcję trwałego logowania. Jeżeli więc chcesz możesz ustawić aplikacją tak aby Cię zapamiętała. Użytkownicy iPhonów mogą również skorzystać z opcji logowania za pomocą odcisku palca. Nad podobną funkcją pracujemy dla Androida.

Wyszukiwanie

Wyszukiwanie interesujących spotkań w bogatej ofercie Fortuny jeszcze nigdy nie było tak proste! Dzięki opcji wyszukiwania znajdziesz interesujące Cię spotkanie czy zawodnika podając zaledwie trzy znaki. Aplikacja zapamiętuje również wyszukiwane frazy, a więc znalezienie oferty na drużynę, której kibicujesz jest jeszcze szybsze.

Przegląd kuponów

Wszystkie kupony znajdziesz w jednym miejscu. Czy są to kupony LIVE czy kuponu zawarte w punktach. Sekcja moje kupony pozwala również filtrować kupony według kilku dostępnych parametrów.

Wsparcie 3D touch (Apple iPhone)

Aplikacja obsługuje również najnowszą technologię Apple. Wystarczy mocniej kliknąć w ikonę aplikacji, lub w kurs aby skorzystać z opcji „Szybkiego Zakładu”.

Zapowiedzi, Nawigacja do punktu itd.

Teraz zapowiedzi spotkań, które znasz z naszej strony internetowej możesz przeczytać również na swoim telefonie. Już wkrótce dodamy szczegółowe statystyki, a już dzisiaj możesz wyszukać nasze punkty korzystając z lokalizatora punktów.

W aplikacji możesz również zmienić ustawienia konta, złożyć wniosek o wypłatę, sprawdzić bonusy itd.

Comments are closed.