BetScan – Totolotek 3D na Androida

Oficjalna aplikacja Totolotka na Androida!

BetScan to aplikacja rzeczywistości rozszerzonej, która pozwala na przeglądanie i udostępnianie wyników Twoich kuponów w postaci grafiki 3D, sprawdzisz wyniki a także gry o tematyce sportowej w których możesz rywalizować ze swoimi znajomymi.

BetScan oficjalna aplikacja Totolotek 3D na Androida

Dzięki aplikacji Totolotka „BetScan będziesz mogł zdobywać punkty doświadczenia (już za samą instalację na telefonie lub tablecie otrzymasz 100 pkt)  oraz konkurować ze swoimi przyjaciółmi o pozycję lidera.  Wyniki pojedynków umieścisz na Facebooku (za połączenie aplikacji z Twoim kontem na Facebooku dostaniesz 100 punktów). Obecnie dostępna jest tylko jedna gra (koszykówka) a już wkrótce będziem mogli konkurować ze znajomymi w rozgrywkach piłki nożnej.

BetScan oficjalna aplikacja Totolotek 3D na Androida

Producentem aplikacji BetScan, dostepnej już w sklepie Google Play (wersja testowa), jest firma PayMaxs

BetScan oficjalna aplikacja Totolotek 3D na Androida BetScan oficjalna aplikacja Totolotek 3D na Androida

Graj. Wygrywaj. Doświadczaj.

Otrzymujesz swoje pierwsze 100 punktów. Dobrej Zabawy.

Totolotek 3D jest lepszy, gdy jestes połączony z Facebookiem.

BetScan oficjalna aplikacja Totolotek 3D na Androida

Aplikacja Totolotka na Androida

 

  1. Kliknij POBIERZ, aby ściągnąć aplikację Totolotek
  2. Na ekranie może pojawić się ostrzeżenie o instalacji oprogramowania z nieznanego źródła (mimo, że aplikacja jest całkowicie bezpieczna).
  3. W celu odblokowania możliwości pobierania plików spoza Google Play, wejdź w Ustawienia -> Więcej -> Bezpieczeństwo lub Ustawienia -> Zabezpieczenia (w zależności od wersji systemu Android) i w pozycji „Nieznane źródła” zaznacz zgodę na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż sklep Play.

Comments are closed.