Duże zmiany w zakładach bukmacherskich Milenium – aplikacja mobilna, zakłady live i nowy konkurs

Rynek bukmacherski w Polsce nabiera rozpędu – to żadna tajemnicy. Legalny bukmacher czyli zakłady sportowe Milenium, jako jedna z najdłużej działających w branży firm nie ma zamiaru pozostawać w tyle i ciągle się rozwija.

MILENIUM – wyjątkowy bonus 20 zł na zakłady bukmacherskie

Największą nowością jest nowa aplikacja na urządzenia mobilne. Zawiera ona wszystkie najważniejsze funkcje – możliwość tworzenia kuponów, e-kuponów, dostęp do oferty LIVE czy opis najciekawszych wydarzeń sportowych danego dnia. Do pobrania wersja na urządzenia z systemem iOS oraz Android

.Zakłady na żywo to jeden z najpopularniejszych typów zakładów bukmacherskich. W związku z tym zakłady bukmacherskie Milenium postanowiło poszerzyć liczbę zdarzeń, które gracze mogą obstawiać, dzięki czemu została ona aż potrojona! Teraz każdy powinien znaleźć dokładnie to, co go najbardziej interesuje. Dodatkowo, aby ułatwić dokonywanie zakładów, wprowadzono nowe trackery, znacznie czytelniejsze i bardziej precyzyjne niż dotychczasowe

Zakłady bukmacherskie to rywalizacja nie tylko z samym sobą, ale i innymi graczami o miano najlepszego typera. Dla najbardziej żądnych rywalizacji przygotowano sporą atrakcję. Aktualnie trwa Puchar Milenium w zakładach na żywo. Grupa aż 150 najlepszych graczy podzieli się pulą nagród liczącą 10 000 złotych. W konkursie bierze udział każdy zakład z oferty LIVE zawarty przez stronę Milenium.pl do końca maja.

Na tym jednak nie koniec. Milenium zawsze było w ścisłej czołówce polskich bukmacherów i dzięki ostatnim działaniom to się nie zmieni. Kolejne nowości zostaną wprowadzone już niedługo!

 

Comments are closed.