forBET na Facebooku: wytypuj wynik Dania – Polska i wygraj bonus

Czas przypieczętować awans do Mistrzostw Świata!

W piątek wieczorem mecz Dania – Polska.

Legalny bukmacher forBET zaprasza Was do zabawy typerskiej na Facebooku. Typujemy dokładny wynik meczu oraz minutę pierwszej bramki.
Do wygrania trzy bonusy o wartości 20zł na konto w forBET

Regulamin konkursów Sportowo-Typerskich

§1. Zasady ogólne
 1. Organizatorem Konkursu jest właściciel Fanpage’a. Organizator przygotował oraz ogłosił Konkurs do wiadomości swoich „fanów” na portalu „Facebook”.
 2. Dane organizatora konkursu: forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ul. Złota 61/100, 00-819 Warszawa
 3. Fundatorem Nagród jest: forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. Z o.o.
 4. Konkurs nie jest sponsorowany, prowadzony, administrowany przez Facebook ani współprowadzony z Facebook. Informacje dostarczone przez Uczestnika mogą być wykorzystane na potrzeby prawidłowego przeprowadzenia Konkursu, w tym, w celu dostarczenia zwycięzcy ewentualnej nagrody.
 5. Dane mogą być przetwarzane przez Organizatora Konkursu w celach marketingowych.
 6. Informacje o nagrodach oraz sposobie ich wysyłki opisywane są każdorazowo przy okazji nowych konkursów.
§2. Zasady Konkursu
 1. Konkurs rozpoczyna się w dniu: 31.08.2017 i kończy w dniu: 01.09.2017, 20:45.
 2. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 3. W Konkursie może wziąć udział dowolna osoba, która ukończyła 18 lat i posiada swój profil osobowy na portalu Facebook.com.
 4. Prawdziwe dane profilu osobowego są warunkiem otrzymania ewentualnej nagrody.
 5. Nagrodami w Konkursie są: Trzy doładowania gotówkowe „vouchery bonusowe” do wykorzystania w zakładach sportowych forBET o wartości 20 złotych (słownie: dwadzieścia złotych).
 6. Celem Konkursu jest dokładne wytypowanie rezultatu meczu eliminacji Mistrzostw Świata Dania – Polska oraz minuty, w której padnie pierwsza bramka
 7. Swoje zgłoszenie należy zostawić w formie komentarza (np. 2:1; 15 minuta) pod postem Konkursowym, maksymalnie do godziny 20:45.
 8. Zwycięża trzech pierwszych użytkowników, którzy poprawnie wytypują wynik meczu oraz będą najbliżej poprawnego wskazania minuty pierwszej bramki. W razie remisów decyduje czas zamieszczenia posta.
 9. Nagrody trafią na dane podane przez Użytkownika w prywatnej wiadomości, przekazanej na kanale Facebook do obsługi Fundatora Nagród.
 10. Nagrody nie można zamienić na ekwiwalent w innej formie.
 11. Nagrody przekazywane są w ciągu 7 dni od zakończenia i rozwiązania Konkursu.
§4. Postanowienia końcowe i informacje techniczne.
 1. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27, z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
 2. Konkurs prowadzony jest na profilu Organizatora w Serwisie społecznościowym Facebook.
 3. Konkurs ma charakter ogólnopolski.
 4. Z udziału Konkursie wyłączeni są pracownicy Organizatora oraz podmioty i pracownicy podmiotów świadczących usługi na rzecz Organizatora przy organizowaniu Konkursu na podstawie” umów cywilnoprawnych, w szczególności pracownicy biorący udział w opracowaniu i przeprowadzeniu Konkursu, a także członkowie najbliższej rodziny (małżonkowie, wstępni, zstępni oraz rodzeństwo) wyżej wymienionych osób.
 5. Użytkownik oraz Organizator oświadczają, że treści wgrywane do Konkursu nie naruszają praw osób trzecich, w tym w szczególności autorskich praw majątkowych w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z dnia 17 maja 2006r. Dz. U. Nr 90, poz. 631 ze zm.).
 6. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność wobec Organizatora i osób trzecich w przypadku, gdyby użyte przez niego treści, grafiki i/lub linki naruszały prawa osób trzecich.
 7. Konkurs nie może zawierać treści przeznaczonych wyłącznie dla osób pełnoletnich, w tym treści erotycznych, promujących alkohol lub wyroby tytoniowe. Organizator konkursu został o tym poinformowany przez Twórcę Aplikacji i zobowiązuje się ściśle przestrzegać tych zasad.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo modyfikacji i anulowania Konkursu w dowolnie wybranym terminie.

Regulamin➡️ http://bit.ly/2wq7zpt

https://www.facebook.com/forBETBukmacher

Comments are closed.