forBET poszukuje lokali do przyjmowaniu zakładów wzajemnych i bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie forBET poszukuje lokali, w których prowadzić będzie wyłącznie działalność polegającą na przyjmowaniu zakładów wzajemnych i bukmacherskich.

Aktualnie Spółka jest w trakcie procesu ubiegania się o zezwolenie Ministra Finansów również w zakresie tzw. zakładów wirtualnych, obejmujących współzawodnictwo ludzi i zwierząt. Punkt przyjmowania zakładów bukmacherski forBET wyposażony zostanie mi.n w Terminale, stanowiące integralną cześć każdego z lokali.

Zakłady bukmacherskie forBET działają w Polsce legalnie na podstawie licencji Ministerstwa Finansów – Zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016. Swoją działalność forBET rozpoczął w lipcu 2016 roku.

forBET to jedyny, legalny w Polsce bukmacher, który po spełnieniu określonych wymagań nie pobiera od graczy 12% podatku od stawki. Jest dynamicznie rozwijającym się legalnym bukmacherem, który ma ambicje stać się wiodącą firmą na rynku zakładów sportowych w Polsce.  Forbet przebojem wdarł się na listę najpopularniejszych bukmacherów online w Polsce.

Oferta skierowana jest do właścicieli i najemców:

  • barów
  • pubów
  • klubów
  • stacji benzynowych
  • lombardów
  • sklepów
  • restauracji
  • itp.

forBET pomaga założyć WŁASNY SALON lub SIEĆ salonów z Zakładami Bukmacherskimi .

Urządzenia , wystrój oraz wyposażenie lokalu wstawiamy za darmo bez ponoszenia jakiegokolwiek nakładu finansowego. Właściciele lokali nie ponoszą żadnych kosztów związanych z dowozem, serwisem i obsługą urządzeń. Rozwiązanie umowy również odbywa się bez najmniejszych konsekwencji prawnych i finansowych , którą można przerwać w każdym dogodnym momencie . legalnybukmacher.com
Cala obsługa oraz serwis jest BEZPŁATNY . Obsługę każdego z poszczególnych lokali prowadzi zawsze ten sam serwisant dostępny 24h/dobę.
Szczegółowe warunki współpracy uzgadniamy na spotkaniu z jednym z naszych przedstawicieli. Wszystko odbywa się bez pośredników i osób trzecich.

Po podpisaniu umowy komplet dokumentów zostanie skierowany do Ministerstwa Finansów o wydanie zezwolenia na prowadzenie zakładów w wybranym lokalu . Po pozytywnej akceptacji Ministerstwa Finansów forBET przystępuje do wyposażenia lokalu.

Na tę chwilę oferta skierowana jest TYLKO do woj Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego.

Wszelkich informacji na temat warunków współpracy udzielają przedstawiciele terenowi Spółki (marketing@iforbet.pl)

źródło: własne / OLX

Comments are closed.