Graj bez podatku z okazji meczu Armenia – Polska

Zagraj bez podatku 12% w Totolotku wszystkie spotkania piłki nożnej z okazji meczu Armenia – Polska

1. Postaw w czwartek kupon za minimum 100 zł i zwiększ swoją wygraną o 12 procent
2. Aby otrzymać bonus, kurs Twojego kuponu musi wynosić minimum 2.00

Zasady promocji GramGrubo

Zasady ogólne:

1. Oferta ważna dla klientów zarejestrowanych na stronie www.totolotek.pl
2. Każda z ofert dziennych posiada własne swoiste zasady, opisane poniżej i zaprezentowane na w zakładce Bonus.
3. Spółka Totolotek SA posiada prawo odwołania oferty lub zmiany jej zasad w dowolnej chwili i bez powodu/powiadomienia.
4. Każda oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
5. Totolotek SA pozostaje jedynym arbitrem w sprawach dotyczących promocji, a jego decyzja jest ostateczna i wiążąca.
6. Do zasad promocji stosuje się również zasady Regulaminu zakładów bukmacherskich Toto-Mix organizowanych przez sieć Internet.

GramGrubo – Extra % do wygranej

1. Bonus powiększa przewidywaną wygraną wówczas, gdy użytkownik postawi zakład na wskazane przez organizatora promocji zdarzenie, zdarzenia, turniej bądź ligę lub sport.
2. Bonus w postaci podwyższenia wygranej pojawia się na kuponie automatycznie w momencie jego zawarcia pod warunkiem spełnienia zasad danej promocji.
3. Promocją nie są objęte zakłady systemowe.
4. Szczegóły wraz z warunkami promocji podwyższenia wygranej dostępne są na stronie Organizatora tj. zakładka Bonusy oraz pod kuponem na stronie zakładów bukmacherskich.
5. Zagrania za środki bonusowe nie uprawnią do udziału w innych promocjach w tym otrzymaniu kolejnych bonusów.
6. Do promocji zaliczane są kupony które spełniają warunki promocji oraz na których kursy pojedynczych zdarzeń są wyższe niż 1,05.

 

Dołącz do legalnej ekipy Totolotka. Świetna oferta na początek przygody w zakładach bukmacherskich online. Zarejestruj się i odbierz freebet w wysokości 25 zł oraz bonus 100% aż do kwoty 510 zł ! Zmiana promocji! Poprzednia oferta to darmowy zakład 20 PLN i bonus 500 PLN. Kliknij tutaj by dowiedzieć się: co to jest freebet

STRONA PROMOCYJNA

DARMOWE 25 PLN NA ZAKŁADY BUKMACHERSKIE W TOTOLOTKU

Totolotek legalny bukmacher

 

Comments are closed.