Kamil Grosicki i Tomasz Hajto w kasynie? Internet huczy od plotek

To była gorąca noc na Twitterze. Chodzi oczywiście o falę plotek na temat rzekomego wyjścia do kasyna, które miał zaliczyć Kamil Grosicki. Okazało się, że zdjęcie pochodzi… z 2015 roku. Piłkarz do tej pory milczał, jednak w środowym poranek zabrał głos publikując na swoim profilu społecznościowym zdjęcie z samolotu. Jest to najgorszy moment na zamieszanie w kadrze, ponieważ zostały nam dwa najważniejsze mecze w grupie. Musimy zdobyć 4 punkty aby zapewnić sobie awans do Mistrzostw Świata w Rosji z pierwszego miejsca. 

Grosicki nie uczestniczył we wczorajszym treningu reprezentacji. Jej rzecznik, Jakub Kwiatkowski, poinformował, że „Grosik” oraz dwaj inni zawodnicy zostali w hotelu i mieli zajęcia indywidualne. Kilka godzin później w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Wszystko przez doniesienia jednego z blogerów, który przyznał, że według jego wiedzy skrzydłowy Hull City noc poprzedzającą trening kadry… spędził w kasynie.

Aktualizacja:

Do sprawy postanowił odnieść się Tomasz Hajto, który w towarzystwie Romana Kołtonia i Mateusza Borka, stanowczo zdementował wspomniane plotki. Hajto towarzyszył „Grosikowi” jeszcze przed zgrupowaniem. Panowie byli razem w Cafe Fubol. – Nie będę tłumaczył się jakiemuś leszczowi” – powiedział na koniec 44-latek, mając na myśli anonimowego internautę.

KasynoGate – totalny fake – spuentował Mateusz Borek. źródło: PolsatSport.pl

Po całej burzy, która przetoczyła się przez media społecznościowe głos postanowił zabrać wreszcie sam zainteresowany. „Grosik” do plotek na swój temat się odniósł. Opublikował za to zdjęcie z samolotu, który reprezentacja uda się do Erewania na czwartkowy mecz z Armenią. Skrzydłowy Hull City zapewnił, że cel wyjazdu jest jeden – zwycięstwo. Cel jest prosty tylko zwycięstwo – napisał zawodnik.

 

Nad ranem  burza wzmogła się jeszcze bardziej. Wszystko ze względu na zrobioną w kasynie fotografię. Widzimy na niej Grosickiego zasiadającego przy stole z ruletką.

Zdjęcie skomentował Łukasz Wiśniowski, członek sztabu reprezentacji, który oświadczył, że fotka jest prawdziwa, aczkolwiek wykonano ją w 2015 roku. 

 

 

 

źródło: wmeritum.pl

Comments are closed.