LVbet – bonus 100% aż do 100 PLN!

BONUS POWITALNY w LVbet

Powitania mają to do siebie, że zazwyczaj są miłe… Zakłady bukmacherskie LV Bet do “miłego” powitania dodają 100% w postaci bonusa!

Na start dostajesz od LVBet:

BONUS 100% AŻ DO 100 PLN!

Aby otrzymać Bonus Powitalny:

 1. Zarejestruj konto w LV BET.
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty za minimum 10 PLN.
 3. Zagraj nawet za 200 złotych i zostań Wielkim Zwycięzcą w LV BET!

NIE CZEKAJ! JUŻ TERAZ ODBIERZ BONUS POWITALNY!

REGULAMIN PROMOCJI

 1. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 2. Klienci zakładający konto w LV BET po raz pierwszy, mogą skorzystać z bonusu 100% do 100 PLN, który zostanie dodany po dokonaniu pierwszego depozytu.
 3. Klienci, którzy posiadali konto wcześniej, ale nie skorzystali z bonusu od pierwszego depozytu na zakłady sportowe, również są uprawnieni do skorzystania z promocji.
 4. Na jednego użytkownika, gospodarstwo domowe, rodzinę, adres e-mail, kartę kredytową, adres IP przypada tylko jeden bonus.
 5. Promocja nie łączy się z innymi ofertami.
 6. Jeżeli klient nie chce otrzymać bonusu od swojego pierwszego depozytu, zobligowany jest do zaznaczenia okienka “Odmowa Bonusu” podczas dokonywania depozytu.
 7. Promocja zostaje uruchomiona po dokonaniu minimalnej wpłaty 10 PLN.
 8. Kwota depozytu wraz z otrzymanym bonusem (maksymalnie 100 PLN) tworzą środki bonusowe, środki bonusowe (depozyt + bonus) podlegają 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.
 9. Gdy na koncie gracza znajdują się zarówno środki własne jak i środki bonusowe, środki bonusowe zostaną włączone do obrotu jako pierwsze (w przypadku zakładów o kursach powyżej 1.75).
 10. Wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady kombi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.
 11. Wszystkie postawione zdarzenia, które liczyć się będą do obrotu bonusu, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane.
 12. Posiadając aktywny bonus klient może postawić zakłady po kursie niższym niż 1.75, ale tylko do wysokości rzeczywistych funduszy na koncie gracza (taki zakład nie jest wliczany do obrotu bonusu). Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe.
 13. W przypadku zakładów ze środków bonusowych zabronione są zakłady na różne selekcje w ramach tego samego rynku oraz selekcje, które wzajemnie się wykluczają (np. zakład na podwójną szansę i zakład na handicap (azjatycki) +1/-1).
 14. Niespełnienie przez gracza warunków obrotu bonusem (depozyt + otrzymany bonus) w ciągu 30 dni spowoduje utratę bonusu oraz ewentualnych wygranych dzięki niemu wygenerowanych.
 15. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie postawione zakłady przy użyciu środków bonusowych zostaną rozstrzygnięte.
 16. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika.
 17. LV BET rezerwuje sobie prawo do zażądania kopii dowodu osobistego gracza oraz potwierdzenia dokonania depozytu do stwierdzenia poprawności danych.
 18. Gracz ma możliwość anulowania bonusu. W tym celu należy skontaktować się z obsługą klienta.
 19. Anulowanie bonusu (po decyzji klienta bądź po jego przedawnieniu) powoduje skasowanie wygranych postawionych za środki bonusowe.
 20. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
 21. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne

Comments are closed.