LVBet mnoży bonus z Paymenticon x30

Wykorzystaj bonus Paymenticon.

LV BET mnoży kurs razy 30

Utwórz portfel i zaloguj się z Paymenticon na LVBET

1. Załóż portfel i zarejestruj go online, w punkcie stacjonarnym LV BET lub w terminalu na meczu.
2. Wykorzystaj bonus
3. Wygraj 30 razy więcej

PS. Odebrałeś 20 PLN za rejestrację w LVbet?

Darmowe 20 PLN bez depozytu w LV BET na zakłady bukmacherskie

Regulamin bonusu bez depozytu PAYMENTICON (równowartość 30 PLN)

 • Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 • Na jedno konto gracza w LVBET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). LVBET ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami.
 • Utwórz portfel na PAYMENTICON COM, i zarejestruj go podając swoje dane osobowe oraz przesyłając kopię dokumentu tożsamości. Gdy konto zostanie zweryfikowane wejdź na stronę LVBET i zaloguj się korzystając z opcji „Zaloguj z Paymenticon” dostępnej w prawym górnym rogu strony. Bonus przysługuje tylko osobom, które logują się za pomocą Paymenticon po raz pierwszy. Bonus zostanie dodany po poprawnym zalogowaniu się. W przypadku spełnienia powyższych warunków i nie wyświetlenia się bonusu, prosimy o przesłanie zgłoszenia bonusowego na adres promocje@lvbet.pl w tytule maila wpisując „Paymenticon – Bonus„. Dział obsługi klienta zweryfikuje zgłoszenie w przeciągu 48 godzin.

 • Promocja jest ważna do 30.09.2017, 23:59.
 • Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza.
 • Bonus (równowartość 30 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x30, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 30 (wówczas wartość bonusu to ekwiwalent 30 zł). Przykładowo: bonus 1 PLN, Stawka: 1 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x30, kurs finalny kuponu: 75, wygrana: 66 PLN.
 • Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
 • Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
 • Użycie bonusu z mnożnikiem „x30” będzie możliwe tylko w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz – Remis – Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „podwójna szansa”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi, to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Wygrana z kuponu z mnożnikiem podlega wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego jej obrotu.
 • Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, co wpływa na obniżenie całkowitego kursu kuponu.
 • Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.

 • W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu wygraną z bonusu z mnożnikiem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
 • W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz nie spełnienia wymaganego obrotu wygraną z bonusu z mnożnikiem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta, do momentu spełnienia wymaganego obrotu.
 • W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.
 • Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
 • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Powyższy regulamin jest ważny od: 06.09.2017

 

LV BET to bez wątpienia legalny bukmacher internetowy. Swoje istnienie na polskim rynku zakładów bukmacherskich zawdzięcza licencji Ministerstwa Finansów, regulującej zakłady online na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Dzięki temu, usługi świadczone przez lvbet.pl w pełni umożliwiają Wam dostęp do profesjonalnej oferty zakładów sportowych.

Bukmacher lvbet.pl to pewna marka, budząca głębokie zaufanie jej użytkowników. Przekonały się już o tym rzesze graczy naszych zakładów sportowych, a internetowe fora opiniotwórcze stwierdzają jednogłośnie, że lvbet.pl jest wschodzącą gwiazdą polskiego rynku.

Skorzystaj z pełni legalnej oferty zakładów online – prawdopodobnie jedynej takiej w całej Polsce. Z pewnością nie zawiedziesz się, a nasza licencja rozwieje wszelkie wątpliwości związane z bukmacherami zagranicznymi. „LV BET spółka z o.o.” spełnia wszystkie postanowienia przyznanej licencji, włącznie z opłatą podatków. Dzięki temu możesz oddać się bezstresowej rozrywce, nie martwiąc się o to, jak i kiedy odprowadzić podatki od wygranych. To dla wygody i bezpieczeństwa finansowego użytkowników bukmachera lvbet.pl, wszystkie wygrane z zakładów online są automatycznie pomniejszone o kwotę podatku od wygranych.

Oznacza to, że saldo konta jest już w pełni rozliczone z fiskusem przez bukmachera lvbet.pl w imieniu gracza. Tak rzetelnej i fachowej obsługi nie jest w stanie zapewnić Ci żaden inny zagraniczny bukmacher – gwarantujemy!

Forma w jakiej prezentujemy nasze usługi, już dziś jest dla wielu najlepszą z dostępnych ofert zakładów sportowych w internecie! Bukmacher lvbet.pl stawia przede wszystkim na emocje płynące z rozrywki danej użytkownikom.

Ty również zaufaj marce „LV BET spółka z o.o.” – legalnym polskim zakładom bukmacherskim!

Comments are closed.