Obstawianie meczy za darmo

Wielu typerów przyzwyczaiło się, że darmowe pieniadze na obstawianie można było otrzymać tylko u zagranicznych, nielegalnych bukmacherów.

Darmowe pieniadze na obstawianie

Spieszymy w takim razie z informacją: darmowe zakłady bukmacherskie bez depozytu oferują także Legalni Bukmacherzy w Polsce!

Seriws LegalnyBukmacher.com wraz z czołowymi firmami bukmacherskimi w Polsce oferuje swoim pełnoletnim czytelnikom w sumie 60 zł (sześćdziesiąt!) bez depozytu. Nasi legalni bukmacherzy proponują takie oto freebety: Totolotek – darmowe 25 PLN ; LV BET – gratisowe 20 PLN oraz Fortuna 15 PLN za friko. Oczywiście otrzymanie darmowych złotówek na koszt firmy nie wyklucza zainteresowanych z ofert boonusowych!

Totolotek

Dołącz do legalnej ekipy Totolotka. Świetna oferta na początek przygody w zakładach bukmacherskich online. Zarejestruj się i odbierz freebet w wysokości 25 zł oraz bonus 100% aż do kwoty 510 zł ! Zmiana promocji! Poprzednia oferta to darmowy zakład 20 PLN i bonus 500 PLN. Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej

LV BET

Zarejestruj konto w LV BET używając specjalnego banneru lub linku ze strony naszego partnera. Prześlij maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując Bonus bez Depozytu a otrzymasz 20 zł na zakłądy sportowe. Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej

Fortuna

Specjalnie dla graczy serwisu LegalnyBukmacher.com przygotowaliśmy promocję, wraz z legalnym bukmacherem Fortuna w której na start dostaniesz za darmo 15zł, a dodatkowo możesz otrzymać do 400zł bonusu od pierwszej wpłaty. Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej

 

Powiedzmy, że mamy już środki z przyznanego nam Freebetu. Co będzie, gdy wykorzystamy je i postawimy, dla przykładu, zakład za dwieście złotych? Załóżmy, że aktualny kurs znajduje się na poziomie półtorej złotego. Przy takim konkretnym scenariuszu i założeniu naszej wygranej, stan naszego konta powiększy się o całe sto złotych! Oczywiście, całą atrakcyjność i intratność tej opcji domyka fakt, że bez względu na to, czy wygramy, czy przegramy… Freebet znika zaraz po tym, gdy go wykorzystamy.

Faktycznie nie wiąże się to z ryzykiem?Cóż, na takie pytanie można odpowiedzieć następująco: jeśli wnosimy swój pierwszy zakład, tuż po zapisie do oferty konkretnego bukmachera (oczywiście, o ile ten dysponuje taką ofertą), taki „inicjacyjny” zakład jak najbardziej może być zakładem pozbawionym JAKIEGOKOLWIEK ryzyka.

W razie wygranej, otrzymujemy pieniądze z tej wygranej, natomiast bonus można uznać oficjalnie za wykorzystany. Kiedy zaś przegramy, bukmacher zwróci nam postawioną stawkę, a do tego – zwróci ją w kwocie bonusowej. Reasumując, Freebet naprawdę godzien jest swojej nazwy. Jest Free – takie miano zobowiązuje! Wszelkie szczegóły poznamy u konkretnych bukmacherów w ich szczegółowych ofertach.

PAMIĘTAJ:

Na stronie LegalnyBukmacher.com prezentowani są tylko legalni bukmacherzy działający w Polsce na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych. Pamiętaj że hazard może uzależniać. Zakłady wzajemne sa dostępne tylko dla osób, które ukończyły 18 lat, a za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Serwis LegalnyBukmacher.com przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis legalnybukmacher.com ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

 

Comments are closed.