Rekonstrukcja rządu czyli jak szanse na dymisje oceniają legalni bukmacherzy

Macie trochę pieniędzy i chcecie się zabawić w typowanie dymisji w rządzie Prawa i Sprawiedliwości?

Taką możliwość dają wam firmy bukmacherskie, które przyjmują zakłady na to, którzy ministrowie „polecą” przy najbliższej rekonstrukcji rządu.

Według STS największą „szansę” na dymisję mają minister budownictwa Andrzej Adamczyk (kurs 1,30 za każdą postawioną złotówkę), szef MSZ Witold Waszczykowski (1,40) oraz minister cyfryzacji Anna Streżyńska (1,50). W czołówce są także Krzysztof Jurgiel (2,00) oraz Konstanty Radziwiłł (3,00). Mniejsze zagrożenie dymisją mają Jan Szyszko (5,00) oraz Jarosław Gowin (10,00).

Szanse na dymisję Beaty Szydło STS wycenia na 8 złotych za każdą jedną postawioną złotówkę, czyli dymisja jest oceniana stosunkowo realnie. Absolutnym pewniakiem do pozostania w rządzie jest Mateusz Morawiecki (kurs 50,00), bezpieczni mogą czuć się również Zbigniew Ziobro, Mariusz Kamiński oraz Mariusz Błaszczak (kurs 25,00).

Tyle zarobisz na Szydło, Waszczykowskim czy Macierewiczu, czyli jak szanse na dymisje oceniają bukmacherzy

Rekonstrukcja rządu PiS czyli jak szanse na dymisje oceniają bukmacherzy

Z kolei firma Fortuna przewiduje, że bardziej prawdopodobne jest pozostanie przez Beatę Szydło na stanowisku premiera (za wymianę jej na Jarosława Kaczyńskiego płacą 4,5 złotego, zaś na Mateusza Morawieckiego 10 złotych). Duże szanse na dymisję otrzymał od firmy Witold Waszczykowski (kurs zaledwie 1,50), pytania padły jeszcze o Konstantego Radziwiłła oraz Jana Syszkę (Fortuna przewiduje, że obaj pozostaną na stanowisku).

Źródło: wsensie.pl

Comments are closed.