Totalizator Bramkowy w Milenium. Główna wygrana 10 000 zł

Główna wygrana w Totalizatora Bramkowego w zakładach bukmacherskich Milenium to aż 10 000 zł

Totalizator Bramkowy to zakłady totalizatora piłkarskiego,

które polegają na typowaniu wyników bramkowych meczów piłki nożnej z zestawu par składającego się z 10 meczów z gwarantowaną główną pulą w wysokości aż 10 000 zł! Jeden typ (A, B lub C) obejmuje kilka wyników bramkowych naraz.

Zakłady można zawierać tradycyjnie, w punktach przyjmowania zakładów, a także przez Internet. Cena jednego zakładu to tylko 2 zł. Wygraną można otrzymać za prawidłowe wytypowanie wszystkich wyników, a także w przypadku typowania z błędem. Nawet za kilka błędów w typowaniu można otrzymać wygraną lub zwrot stawki. Za kupony Totalizatora można zbierać punkty premiowe w Lidze Mistrzów Milenium.

Pule gwarantowane

Główna pula gwarantowana w Totalizatorze Bramkowym wynosi 10.000 zł. Taka pula obowiązuje przy poprawnym wytypowaniu wszystkich dziesięciu zdarzeń. Przy jednym błędzie pula wynosi 200 zł. Dwa błędy gwarantują pulę w wysokości 20 zł. Przy 3 i 4 błędach otrzymasz zwrot stawki.

W sytuacji, w której będzie więcej niż jeden zakład z prawidłowymi typami dla wszystkich 10 meczów, pula zostanie podzielona po równo pomiędzy wszystkie zwycięskie zakłady – tak jak w grach liczbowych. Ta sama zasada obowiązuje dla 9 i 8 trafionych wyników.

Sposób typowania

W punktach przyjmowania zakładów oraz na stronie internetowej dostępne są zestawy par do typowania na poszczególne dni. Dla każdego meczu typuje się jedną z trzech opcji określających sumę goli strzelonych przez obie drużyny:

Tabela Totalizator Bramkowy

 

Za każdym razem należy wytypować wyniki wszystkich 10 meczów.

Możesz typować wyniki dla dowolnie wybranego zestawu par z całej oferty zestawów jaka jest aktualnie dostępna. W punkcie przyjmowania zakładów można poprosić pracownika o wydrukowanie zestawów. Dla każdego meczu typujesz tylko jeden wynik (A, B albo C). Po wniesieniu opłaty za zawarte zakłady otrzymasz kupon Totalizatora, który jest jedyną podstawą do wypłaty wygranej.

Po otrzymaniu kuponu sprawdź, czy pracownik poprawnie wprowadził wszystkie typy. Jeżeli zapisy na kuponie nie są prawidłowe, w ciągu 20 minut od przyjęcia kuponu możesz go anulować, o ile nie zostało zakończone przyjmowanie zakładów lub punkt przyjmowania zakładów nie zakończył pracy. Możesz także zawierać zakłady Totalizatora przez Internet.

Gotowy kupon

Gotowy kupon to narzędzie, które umożliwia błyskawiczne utworzenie kuponu Totalizatora. Jeśli nie znasz się na sporcie lub nie masz czasu na typowanie skorzystaj z Gotowego kuponu. Komputer wybierze typy za Ciebie, które zawsze możesz zmienić. Gotowy kupon jest dostępny w punktach przyjmowania zakładów oraz w E-kuponie internetowym.

W skrócie: W przypadku Totalizatora Bramkowego typujemy z zestawu 10 spotkań. Tym jednak razem trzeba przewidzieć liczbę goli strzeloną przez obie drużyny. Do wyboru są trzy warianty – A (0,3,6 goli itd.), B (1,4,7 goli itd.) oraz C (2, 5, 8 goli itd.). Przy stawce 2 zł pula za trafienie wszystkiego to 10 000 zł. Jeden błąd to 200 zł, dwa to 20 zł.

Warto zaznaczyć, że potencjalne wygrane w totalizatorze zawsze są kilkukrotnie większe niż w zakładach bukmacherskich

 

Odbierz wyjątkowy bonus w wysokości 20 PLN*
Dodatkowo Milenium przyzna Ci do 760 PLN oraz zakład bez ryzyka na 10 PLN**
Jest to ekskluzywna oferta dla użytkowników serwisu LegalnyBukmacher.com

JAK ODEBRAĆ SPECJALNY BONUS?

Załóź konto i dołącz do Ligi Mistrzów Milenium

1. Zarejestruj się
2. W czasie rejestracji (3 krok) użyj kodu LEGALNYBUK20
3. Dokonaj depozytu
4. Odbierz swoje bonusy i zacznij obstawiać

*aby otrzymać specjalny bonus dla czytelników LegalniBukmacherzy.com musisz dokonać depozytu na min. 50 zł i obrócić tę samą kwotę.
** bonusy przyznawane w ramach promocji Bonus Na Start oraz Darmowy Zakład

INFORMATOR

 1. Informacje ogólne 
 2. Totalizator Bramkowy są to zakłady totalizatora piłkarskiego, które polegają na typowaniu wyników bramkowych meczów piłki nożnej z zestawu par składającego się z 14 meczów. Jeden typ (A, B lub C) obejmuje kilka wyników bramkowych na raz.
  Objaśnienia typów:
 • Zakłady można zawierać tradycyjnie, w punktach przyjmowania zakładów, a także przez sieć Internet.
 • Bardzo wysoka pula do wygrania – aż 56.000 zł w wariancie „14 meczów/33gr” przy stawce 33 grosze za zakład prosty!
 • Można typować wyniki mniej niż 14 meczów. Minimum to 2 mecze w zakładzie.
 • Cena jednego zakładu prostego to tylko 33 grosze – w wariancie typowania „14 meczów/33gr”, minimalna opłata za kupon to 99 groszy
 • Można też grać za grosze – stawka za zakład prosty to 2 grosze w wariancie „14 meczów/2gr”
 • Błyskawiczne typowanie wyników umożliwia funkcja Gotowy kupon.
 • Wygraną można otrzymać za prawidłowe wytypowanie wszystkich wyników a także w przypadku typowania z błędem. Nawet za kilka błędów w typowaniu można otrzymać wygraną lub  zwrot stawki.
 • W niektórych wariantach opcja „Lucky Looser” – w przypadku nietrafienia żadnego wyniku stawka jest zwracana.
 • Jeżeli nikt nie trafi 14 wyników, to wystąpi kumulacja – pula przeznaczona na wygrane przejdzie na następne zakłady o tym samym oznaczeniu (lidze). To samo dotyczy trafienia mniejszej liczby wyników dla stopni wygranych z kumulacją.
 • Za kupony totalizatora można zbierać punkty premiowe i konkursowe w Lidze Mistrzów Milenium.
 • Orientacyjne pule gwarantowane w poszczególnych wariantach oraz wysokości stawki za zakład prosty przedstawia tabela:

„Zwrot” oznacza wygraną równą stawce lub wyższą.

2. Zestaw par (oferta)

W punktach przyjmowania zakładów oraz na stronie internetowej dostępne są zestawy par do typowania na poszczególne dni. Zestaw par składa się z następujących elementów:

zestaw par

 

 1. oznaczenie podkategorii (LIGA ANGIELSKA), kolejny numer zestawu par (1), termin zakładów (24.06.2015), termin końcowy zakładów (25.06.2015) oraz orientacyjna godzina rozpoczęcia meczów (20:45).
 2. data i czas zakończenia przyjmowania zakładów (20:40). Czas zakończenia przyjmowania zakładów może się zmieniać po opublikowaniu zestawu par, jeżeli zmianie ulegają godziny meczów.
 3. mecze do typowania w pozycjach 1-14.
  Jeżeli mecz nie odbędzie się w terminie, to do zestawu par zostanie dołączony wynik meczu zastępczego z listy zdarzeń zastępczych o nazwie LZZ_L14_TB.
 4. opis zestawu par, wskazujący rodzaj rozgrywek których dotyczą mecze.
 5. rozkład typów graczy, aktualizowany na bieżąco w trakcie przyjmowania zakładów.
 6. zakładki z dodatkowymi informacjami: dzień i godzina rozpoczęcia meczu (może ulegać zmianie), wartość puli gwarantowanej (może się zmieniać w trakcie przyjmowania zakładów).

W lewym panelu strony internetowej znajduje się menu z listą aktualnie dostępnych zestawów do typowania:

oferta totalizatora

Kliknięcie w:

 1. nazwę kategorii – spowoduje wyświetlenie wszystkich zestawów par należących do kategorii Totalizator Bramkowy
 2. nazwę podkategorii (ligi) – spowoduje wyświetlenie wszystkich zestawów par
 3. numer zestawu par – spowoduje wejście do E-kuponu, z możliwością typowania wyników

 

3. Zasady typowania

Dla każdego meczu typuje się jeden z trzech rodzajów wyników meczu:

 • typ A – oznacza którykolwiek z wyników: 0:0, 2:1, 1:2, 3:0, 0:3, 3:3, 4:2, 2:4 i każdy inny wynik, gdzie oba zespoły strzeliły 6, 9, 12, … goli
 • typ B – oznacza którykolwiek z wyników 1:0, 0:1, 2:2, 3:1, 1:3, 4:0, 0:4, 4:3 i każdy inny wynik, gdzie oba zespoły strzeliły 7, 10, 13, … goli
 • typ C – oznacza którykolwiek z wyników 1:1, 2:0, 0:2, 3:2, 2:3, 4:1, 1:4, 5:0 i każdy inny wynik, gdzie oba zespoły strzeliły 5, 8, 11, … goli

W zakładzie prostym należy wytypować tylko jeden wynik dla każdego wybranego meczu. Można także typować 2 wyniki (AB, AC, BC – typy dwudrogowe) lub 3 wyniki (ABC – typ trzydrogowy), wtedy jest to zakład systemowy pełny.
Można typować wyniki wszystkich 14 meczów, ale też można typować wyniki mniejszej liczby meczów (min. 2).

 

4. Jak grać – poradnik „krok po kroku”

 1. Wybierz zestaw par
  Możesz typować wyniki dla dowolnie wybranego zestawu par, z całej oferty zestawów, jaka jest aktualnie dostępna. Na stronie internetowej wybierz zestaw par z lewego panelu. W punkcie przyjmowania można poprosić pracownika punktu o wydrukowanie zestawów.
 2. Wybierz rodzaj zakładu
  • zakład prosty – dla każdego meczu typujesz tylko jeden wynik (A, B albo C)
  • zakład systemowy pełny – możesz typować wynik dwudrogowo (AB, AC, BC) albo trzydrogowo (ABC)
 3. Wytypuj wyniki
  Możesz samodzielnie wytypować wyniki, albo skorzystać z błyskawicznej opcji typowania Gotowy kupon
 4. Stwórz więcej zakładów na kuponie
  Na jednym kuponie możesz umieścić nawet 12 osobnych zakładów prostych lub systemowych.
 5. Zagraj przez Internet…
  Utwórz kupon internetowy klikając przycisk „Zatwierdź” jeśli jesteś graczem zarejestrowanym do gry w internecie i aktualnie zalogowanym na swoje konto gracza.
 6. …lub w punkcie przyjmowania zakładów
  Przekaż swoje typy pracownkowi punktu. Po wniesieniu opłaty za zawarte zakłady otrzymasz kupon totalizatora, który jest jedyną podstawą do wypłaty wygranej.

 

5. Rodzaje zakładów

W Totalizatorze Bramkowym można zawierać zakłady proste i systemowe pełne. Na jednym kuponie można umieścić różne rodzaje zakładów w osobnych polach typowania (zakładach).
5.1. Zakład prosty

W zakładzie prostym typuje się tylko jeden wynik dla każdego meczu.
Przykład kuponu z jednym zakładem prostym:

zakład prosty
Na podanym przykładzie (wariant „14 meczów”) stawka za jeden zakład prosty wynosi 33 grosze, więc opłata za ten kupon (wkład) jest równa 33 grosze.

Na kuponie może się też znajdować kilka zakładów prostych w osobnych polach typowania (maksymalnie 12):

3 zakładyproste na jednym kuponie
Koszt kuponu z 3 zakładami prostymi (wkład) jest równy 3 * 0,33 zł = 0,99 zł.

5.2. Zakład systemowy pełny

W zakładzie systemowym pełnym typuje się 2 albo 3 wyniki w jednym meczu.
Przykład kuponu z jednym zakładem systemowym:

Zakład systemowy pełny
Koszt zakładu systemowego oblicza się poprzez pomnożenie liczby zakładów cząstkowych (kombinacji) przez stawkę za zakład prosty.
Liczbę kombinacji oblicza się mnożąc tyle dwójek, ile jest typów 2-drogowych i tyle trójek, ile jest typów 3-drogowych.

Dla przykładowego zakładu liczba kombinacji jest równa: 3*2*3*2*2*2*2 = 288
Opłata za kupon wynosi więc 288 * 0,33 zł = 95,04 zł

 

6. Zakłady w punkcie przyjmowania zakładów

Zakłady Totalizatora Bramkowego przyjmowane są w każdym punkcie przyjmowania zakładów Milenium. Aby zawrzeć zakład, zapisz swoje typy na kartce i przekaż pracownikowi punktu. Podaj także nazwę kategorii (Totalizator Bramkowy), nazwę podkategorii (np. LIGA ANGIELSKA) i numer zestawu par (np. 1).

Po otrzymaniu kuponu spawdź, czy pracownik poprawnie wprowadził wszystkie typy i czy zapisy na kuponie są prawidłowe. Jeżeli zapisy na kuponie nie są prawidłowe, to możesz anulować kupon i masz na to 20 minut od czasu przyjęcia kuponu, o ile nie zostało zakończone przyjmowanie zakładów lub punkt pzyjmowania zakładów nie zakończył pracy.

Szybkie i bezbłędne zawieranie zakładów umożliwia E-kupon. Wystarczy, że stworzysz e-kupon w domu, zapiszesz jego numer i ten sam numer przekażesz pracownikowi punku. Wtedy zakład zostanie zawarty w ciągu kilku sekund, bez ryzyka pomyłki przy wpisywaniu typów przez pracownika punktu.

 

7. E-kupon i zakłady internetowe

Każdy klient posiadający konto gracza w serwisie www.milenium.pl może grać w Totalizator Bramkowy przez Internet – wygodnie i bez wychodzenia z domu. Do zawierania zakładów internetowych służy E-kupon.

Jeżeli gracz nie jest zalogowany, E-kupon umożliwia zapisanie jego typów w systemie. Wtedy zakład nie jest jeszcze zawarty – gracz musi udać się do punktu przyjmowania zakładów, podać numer E-kuponu, wpłacić stawkę i dopiero wtedy otrzyma od pracownika kupon. Wypłata wygranej będzie możliwa tylko w punkcie przyjmowania zakładów, za zwrotem kuponu.
Po zalogowaniu się na stronie internetowej E-kupon umożliwia stworzenie kuponu internetowego. Zawarcie zakładu jest bardzo proste, a wygrana dopisywana jest do konta gracza automatycznie.

E-kupon w zakładach internetowych oraz tworzony w celu zawarcia zakładu w punkcie przyjmowania zakładów, obsługuje się tak samo. Po wybraniu zestawu par z menu po lewej stronie przechodzi się w tryb typowania.
E-kupon składa się z następujących elementów:

E-kupon totalizatora

 1. przyciski wyboru wariantów, czyli liczby meczów do typowania
 2. przycisk „dodaj” – dodaje zakłady (pola typowania) do kuponu.
 3. przyciski przechodzenia pomiędzy zakładami.
 4. pole typowania – kliknięcie w kwadrat powoduje zaznaczenie albo odznaczenie typowanego wyniku.
 5. przycisk „gotowy kupon” – uruchamia funkcję tworzenia Gotowego kuponu.
 6. przycisk „usuń bieżący zakład” – usuwa wszystkie typy w aktualnie wyświetlanym zakładzie wraz z tym zakładem. Tej operacji nie można cofnąć.
 7. przycisk „wyczyść bieżący zakład” – usuwa wszystkie typy w aktualnie wyświetlanym zakładzie, bez usuwania zakładu. Tej operacji nie można cofnąć.
 8. przycisk „podgląd kuponu” – uruchamia podgląd wszystkich zakładów w jednym oknie.
 9. podsumowanie kuponu.
 10. przyciski zatwierdzania kuponu; Dla zalogowanego i zarejestrowanego użytkownika pojawi się przycisk „zagraj online”, który umożliwia zawarcie zakładu przez Internet.

 

8. Gotowy kupon

Gotowy kupon jest to narzędzie, które umożliwia błyskawiczne utworzenie kuponu totalizatora. Jeśli nie znasz się na sporcie lub nie masz czasu na typowanie, a może liczysz na szczęście w grze, skorzystaj z Gotowego kuponu. Komputer wybierze typy za Ciebie, ale cały czas masz możliwość zmiany tych typów.
Gotowy kupon jest dostępny w punktach przyjmowania zakładów oraz w E-kuponie internetowym:

gotowy kupon

Sposób korzystania z Gotowego kuponu:

 • Aby utworzyć zakład prosty, w polach (1) i (2) pozostaw liczbę zero, a następnie kliknij przycisk „utwórz” (3).
 • Aby utworzyć zakład systemowy, w polach (1) i (2) wpisz liczbę typów 2-drogowych i 3-drogowych, ile potrzebujesz, a następnie kliknij przycisk „utwórz”(3).

 

9. Wyniki zdarzeń i zakładów

Po rozegraniu wszystkich meczów w zestawie par Milenium publikuje wyniki meczów oraz wysokości wygranych każdego stopnia. Wyniki można przeglądać na stronie internetowej po wejściu w opcję menu „Wyniki”:

strona z wynikami

 

Wyniki dla kuponu nabytego w punkcie przyjmowania zakładów można sprawdzić w punkcie oraz na stronie internetowej, korzystając z opcji „sprawdź kupon”. Kupon internetowy można sprawdzić w opcji podglądu kuponu, w historii zakładów na koncie gracza.
10. Wygrane

W Totalizatorze Bramkowym na wygrane przeznacza się co najmniej 50% sumy wpłaconych stawek. Wygraną można otrzymać nie tylko w przypadku trafienia wszystkich wyników, ale także w przypadku popełnienia kilku błędów w typowaniu.
Pula na wygrane (pula łączna) jest następnie dzielona pomiędzy poszczególne stopnie wygranych. Aktualny procentowy podział puli dostępny jest w obowiązującym oficjalnym komunikacie.

W każdym stopniu wygranych oznaczonym jako „z kumulacją” możliwa jest kumulacja puli. OPrócz tego podaje się pulę gwarantowaną, czyli wysokość pojedynczej wygranej czyli dla przypadku, gdy padnie tylko jedna wygrana np. za 14 trafień. Jeśli pula gwarantowana za 14 trafień wynosi 56.000 zł i padną 2 wygrane z 14 trafieniami, to pula zostanie podzielona przez 2 i wartość wygranej będzie równa 56.000 zł : 2 = 28.000 zł.
Wartości stawek za zakład prosty i orientacyjne wartości pul gwarantowanych przedstawia tabela:

„Zwrot” oznacza wygraną równą stawce lub wyższą.

 

11. Liga Mistrzów Milenium

Za kupony Totalizatora Bramkowego można zbierać punkty w Lidze Mistrzów Milenium:

 • punkty premiowe – punkty za zawarte zakłady. Za każdą złotówkę wkładu przyznaje się od 0,17 do 0,33 punkta premiowego, w zależności od wariantu. Punkty premiowe można wymieniać na nagrody, w tym na darmowe kupony (kredyty na grę).
 • punkty konkursowe – punkty zaliczane do konkursu, jeśli konkurs jest aktualnie prowadzony. Zasady naliczania punktów konkursowych znajdują się w regulaminie konkursu.

Zapisywanie e-kuponu na kartę Ligi Mistrzów Milenium.

Każdy gracz, który posiada kartę Ligi Mistrzów Milenium, gdy jest zalogowany w serwisie www.milenium.pl, może utworzyć e-kupon na stronie internetowej. Wtedy taki e-kupon zostaje przypisany do karty gracza.
W punkcie przyjmowania zakładów, po wczytaniu karty, gracz może wybrać e-kupon z listy wszystkich swoich e-kuponów, bez konieczności podawania pracownikowi punktu numeru e-kuponu utworzonego w Internecie.

 

12. Dodatkowe informacje

 • Na stronie głównej totalizatora znajdują się bloki „Ważne informacje” i „Aktualności”. W bloku „Ważne informacje” publikowane są bieżące komunikaty dotyczące zestawów par, np. zmiany godzin meczów, zmiany terminów przyjmowania zakładów, informacje o przełożeniu meczów.
 • Wygraną z zakładu zawartego w punkcie przyjmowania zakładów można odebrać w każdym punkcie przyjmowania zakładów Milenium.
 • Pojedyncza wygrana powyżej 2280 zł jest obciążona 10% podatkiem dochodowym, więc gracz otrzymuje wygraną po potrąceniu podatku.
 • Szczegółowe zasady uczestnictwa w zakładach totalizatora znajdują się w regulaminie oraz w oficjalnych komunikatach nr 07 i 27.

Comments are closed.