Totolotek BetClub

W nowym klubie gracza Legalnego bukmachera – Totolotek, wystarczy obstawiać zakłady i zbierać punkty, które można wymieniać w sklepie na nagrody rzeczowe i produktowe w postaci darmowych zakładów lub wyższych wygranych.

W Bet Clubie możesz również wygrać nagrodę główną w postaci atrakcyjnego wyjazdu.

 

Bet Club to klub gracza dla Klientów Totoloteka. Biorąc udział w programie każda postawiona złotówka w zakładach Toto-Mix Live, Toto-Liga, Toto-Gol, Toto-Racing, konnych to punkty, które można wymieniać w sklepie na liczne nagrody rzeczowe lub bonusy produktowe. Łączna wartość nagród w Bet Club to kilkaset tysięcy złotych!
Rankingi – W ramach trwającego programu Bet CLub będzie możliwość rywalizowania z innymi Uczestnikami w secjalnych rankingach, które będą udostępniane w odstępach czasowych. Gracze, którzy uzyskają największą liczbę punktów w określonym czasie, otrzymają atrakcyjne nagrody!

W programie Bet Club gromadzisz punkty na swoim koncie poprzez nabycie kuponów w zakładach oraz poprzez zakup doładowań telefonów komórkowych. Im więcej grasz, tym więcej punktów otrzymujesz. Zasady naliczania punktów na przykładzie opłaty 1 zł. Dla zakładów:
Bukmacherskich Toto-Mix = 1 zł x 1 pkt
Bukmacherskich Toto-Mix LIVE = 1 zł x 2 pkt
Totalizatora piłkarskiego Toto-Liga = 1 zł x 3 pkt
Totalizatora piłkarskiego Toto-Gol = 1 zł x 3 pkt
Bukmacherskich Toto-Racing = 1 zł x 3 pkt
Bukmacherskich GBI Racing = 1 zł x 3 pkt

 

Zaletą klubu jest możliwość zdobycia nagrody przez każdego Uczestnika programu. W tym celu stworzony został system premii punktowych. Do dyspozycji jest kilkanaście różnego rodzaju premii. Po spełnieniu określonych warunków przysługuje prawo do uzyskania dodatkowych punktów w programie. By skorzystać z wybranej premii, należy ją wcześniej aktywować. Dodatkowe punkty przyznawane są po spełnieniu wszystkich wymagań przypisanych do danej premii.
Szczegółowe informacje na temat programu Bet Club:

 

Comments are closed.