Totolotek BonusKing każdego dnia odbierasz bonus

Legalny bukmacher  Totolotek  codziennie serwuje swoim graczom bonusowe atrakcję, dzięki kalendarzowi promocji sportowych – Bonus King każdego dnia odbierasz bonus na swoje konto gracza.

Zasady oferty Bonus King


Zasady ogólne:

1. Oferta ważna dla klientów zarejestrowanych na stronie www.totolotek.pl
2. Każda z ofert dziennych posiada własne swoiste zasady, opisane poniżej i zaprezentowane na w zakładce Bonus.
3. Spółka Totolotek SA posiada prawo odwołania oferty lub zmiany jej zasad w dowolnej chwili i bez powodu/powiadomienia.
4. Każda oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
5. Totolotek SA pozostaje jedynym arbitrem w sprawach dotyczących promocji, a jego decyzja jest ostateczna i wiążąca.
6. Do zasad promocji stosuje się również zasady Regulaminu zakładów bukmacherskich Toto-Mix organizowanych przez sieć Internet.

Bonus King – freebet (darmowy zakład):

1. Z oferty promocyjnej Bonus King freebet użytkownik może skorzystać tylko jeden raz dziennie chyba, że regulamin danej promocji stanowi inaczej.
2. Użytkownik otrzymuje bonus wyłącznie za pierwszy postawiony zakład objęty ofertą promocyjną Bonus King, chyba że oferta na dany dzień stanowi inaczej.
3. Minimalna kwota przyznanego bonusa w promocji Bonus King freebet wynosi 1 zł.
4. Promocją nie są objęte zakłady systemowe.
5. Bonusy w ramach promocji Bonus King freebet przyznawane są automatycznie przy spełnieniu warunków danej promocji i są dostępne na koncie gracza 30 dni od daty ich przyznania. Po upływie tego okresu, zlecenie wypłaty z salda głównego skutkuję utratą przyznanych środków bonusowych z promocji Bonus King.
6. Zagrania za środki bonusowe nie uprawnia do udziału w innych promocjach Bonus King w tym otrzymania kolejnych bonusów.
7. Spółka zastrzega sobie prawo do okresowego zerowania kwot bonusowych poniżej 1 zł, które nie mogą zostać spożytkowane na zakłady.
8. Uzyskane Bonusy moga zostać spożytkowane wyłacznie na zagrania zakładów bukmacherskich TotoMix i nie podlegają wypłacie lub zamianie na inny bonus lub nagrodę rzeczową.
9. Do promocji zaliczane są kupony które spełniają warunki promocji oraz na których kursy pojedynczych zdarzeń są wyższe niż 1,05.

Bonus King – Extra % do wygranej

1. Bonus powiększa przewidywaną wygraną wówczas, gdy użytkownik postawi zakład na wskazane przez organizatora promocji zdarzenie, zdarzenia, turniej bądź ligę lub sport.
2. Bonus w postacie podwyższenia wygranej pojawia się na kuponie automatycznie w momencie jego zawarcia pod warunkiem spełnienia zasad danej promocji.
3. Promocją nie są objęte zakłady systemowe.
4. Szczegóły wraz z warunkami promocji podwyższenia wygranej dostępne są na stronie Organizatora tj. zakładka Bonusy oraz pod kuponem na stronie zakładów bukmacherskich.
5. Do promocji zaliczane są kupony które spełniają warunki promocji oraz na których kursy pojedynczych zdarzeń są wyższe niż 1,05.

Bonus King – zwrot stawek w wybranych meczach tzw. Oferta Cashback

1. Zwrot stawek odnosi się do zakładów postawionych na wybrany mecz przez organizatora promocji.
2. Wysokość zwrotu zależy od wysokości przegranej na wybrany mecz podczas trwania promocji.
3. Kwota zwrotu jest równa postawionej kwocie zakładu.
4. Zwrot środków następuję wtedy, gdy mecz lub zdarzenie zakończy się wynikiem wskazanym przez organizatora promocji np. 1 :1
5. Szczegóły promocji Cashback na dany dzień znajdują się na stronie promocyjnej Bonus King lub na stronie z ofertą
6. Promocja dotyczy tylko zakładów standardowych (1X2).
7. Do promocji nie są wyliczane zakłady na rozbicia meczowe i podpórki (1X, X2, 12).

Comments are closed.