Totolotek Mobile: 6% podatku i 5 zł freebet z aplikacją mobilną

Jak wygrywać WIĘCEJ w legalnym bukmacherze?
TO PROSTE!
Za pomocą aplikacji mobilnej Totolotka wygrywasz O 6% WIĘCEJ DO ODWOŁANIA AKCJI!

Totolotek Mobile: Pobierz aplikację i zagraj w nowej aplikacji mobilnej a Totolotek podziękuje Ci dodatkowo freebetem 5 PLN*

Pełna oferta Live i Prematch: Graj kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś pełną ofertę live i prematch zakładów bukmacherskich Totolotek. W ofercie znajdziesz 6 000 zakładów live w miesiącu i ponad 20 000 zakładów każdego dnia.

WpłatyDotpay: Zasil swoje konto w prosty sposób! Wpłaty na konto przez DotPay, w tym szybkie e-przelewy 24/7 i obsługa ponad 30 banków.

Wygrane : Wypłać wygrane pieniądze przez przelew bankowy z poziomu aplikacji. Szybko, pewnie i bezpiecznie.

Quickbet: Brakuje Ci pomysłu na zakład? Nie masz czasu na zapoznanie się z całą ofertą? Dzięki opcji QuickBet określasz za ile chcesz zagrać, ile i kiedy chcesz wygrać, a po chwili propozycja kuponu będzie dla Ciebie gotowa.

Mobilny Livetracker: Bądź jeszcze bliżej zakładów live! Śledź na żywo boiska i korty, aby łatwiej typować wyniki wydarzeń sportowych z całego świata.

Rejestracja oraz edycja Konta: Pobrałeś już aplikację Totolotek? To zarejestruj się, wpłać depozyt i zacznij graj.
To wszystko zajmie Ci chwilę. Wszystko można zrobić w naszej aplikacji. Miłej Gry!

Totolotek – Bonus Powitalny 700 zł na start + 20 zł na darmowy zakład

 

Promocja „Totolotek Mobile 6% więcej”

Zasady Promocji:

6% więcej!

• Graj za pośrednictwem natywnej aplikacji mobilnej Totolotek na urządzeniach z system Android i iOS

• Promocja dotyczy zakładów bukmacherskich: zakłady prematch, zakłady Live, kupony proste, kupony systemowe

• Promocja nie łączy się z innymi promocjami podwyższającymi wysokość wygranej dostępnymi w ofercie Totolotek

• Promocja prowadzona w okresie od  godz. 10:01 1 luty 2017  do odwołania

• Brak kursu minimalnego

• Brak minimalnej stawki za zakład

• Przy spełnieniu powyższych warunków do kuponu zostanie doliczony bonus podwyższający przewidywaną wygraną o 6% (kupony zostaną zawarte z współczynnikiem 0,94)

• Promocja skierowana to obecnych jak i nowo zarejestrowanych użytkowników serwisu totolotek.pl

FREEBET 5 PLN ZA PIERWSZY MOBILNY ZAKŁAD

Dodatkowo użytkownikowi za dokonanie pierwszego zakładu z salda głównego (nie dotyczy zagrania za bonus) przy użyciu natywnej aplikacji mobilnej Totolotek na urządzenia
z system operacyjnym Android lub iOS, przyznany zostanie bonus w kwocie 5 zł do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

•  Bonus należy wykorzystać po kursie minimalnym 1,50.

• Bonus „Freebet 5 za pierwszy mobilny zakład” nie posiada warunków obrotu bonusowej kwoty.

• Czas na wykorzystanie bonus wynosi 30 dni liczony od dnia przyznania bonusu. Po tym terminie środki bonusowe przyznane w ramach bonusu „Freebet 5 zł za pierwszy mobilny zakład” zostaną wyzerowane.

• Promocja skierowana to obecnych jak i nowo zarejestrowanych użytkowników serwisu totolotek.pl

• Dany użytkownik może otrzymać bonus 5 zł tylko jeden raz, niezależnie od liczby urządzeń lub rodzajów aplikacji z których korzysta.

Aplikacje Android i IOS:

 

Regulamin Promocji:

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.    Organizatorem promocji dla Klientów, pod nazwą „Totolotek Mobile” zwanej dalej Promocją, jest TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Tanecznej 18 B, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000027214, zwana dalej także jako „Organizator” lub „Totolotek”.

2.    Promocja prowadzona jest w aplikacjach mobilnych  na systemy Android i iOS należącej do Organizatora  i skierowana jest do zarejestrowanych użytkowników serwisu www.totolotek.pl

3.    Promocją objęte są kupony zakładów bukmacherskich Toto-Mix w tym zakłady Toto-Mix „Live”

4.    Promocja prowadzona od godz. 10.01 1.02.2017 do jej odwołania przez Organizatora

5.    W ramach promocji użytkownicy serwisu po spełnieniu warunków określonych niniejszym regulaminem Promocji otrzymają w momencie zawarcia zakładu podwyższenie przewidywanej wygranej o 6% poprzez zawarcie zakładu ze współczynnikiem 0,94 (standardowy współczynnik wynosi 0,880)

6.    W Promocji nie mogą brać udziału pracownicy Totolotek oraz ich małżonkowie lub krewni

II. UCZESTNICTWO W PROMOCJI   

1.    Uczestnikami mogą być wyłącznie osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat.
2.    Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne.
3.    Przystąpienie do Promocji oznacza, że uczestnik Promocji zapoznał się z zasadami Promocji określonymi w warunkach i je akceptuje.

III. ZASADY

1.    Warunkiem uzyskania podwyższenia wygranej jest spełnienie poniższych warunków:

a)    Dokonanie zakładu z oferty Totolotek.pl za pomocą natywnej aplikacji mobilnej Totolotek na telefony z system Android lub iOS
b)    Promocją objęte są zakłady proste, zakłady systemowe, w tym zakłady prematch i zakłady live.
c)    Aby otrzymać bonus „freebet 5 pln za pierwszy mobilny zakład” należy zagrać kupon za pomocą aplikacji mobilinej Totolotek z salda głównego (zakłady zawarte za bonus nie są zaliczane do promocji).

2.    Z Promocji „Totolotek Mobile 6% więcej” uczestnik można skorzystać wiele razy w trakcie trwania Promocji.

3.    Promocji nie można łączyć z innymi promocjami podwyższającymi wygrane lub/i współczynnik na kuponie.

4.    Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z udziału w Promocji uczestnika, w  przypadku, gdy zachodzi podejrzenie jakiegokolwiek nadużycia regulaminu Promocji lub regulaminów zakładów Organizatora. W takim przypadku uczestnik traci prawo uzyskania podwyższenia wygranej również w przypadku spełnienia warunków Promocji.

5.    Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych uczestników z niniejszej  Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1.    Zasady Promocji określa wyłącznie niniejszy regulamin. W kwestiach nieuregulowanych regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego i/lub Regulaminu Zakładów Bukmacherskich Toto-Mix organizowanych w sieci Internet.

2.    Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny.

3.    Regulamin Promocji dostępny jest na stronie internetowej Organizatora.

4.    Organizator zastrzega sobie prawo do czasowego wstrzymania promocji lub jej zakończenia w każdym momencie pod warunkiem zamieszczenia stosownej informacji na stronie internetowej Organizatora.

5.    Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w następnym dniu od ich ogłoszenia na stronie internetowej Organizatora.

6.    Wszelkie reklamacje w zakresie promocji należy składać na adres mailowy reklamacje@totolotek.pl . Organizator zobowiązany jest odpowiedzieć na reklamację w terminie 14 dni od jej otrzymania.

7.    Wszelkie spory wynikające z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Promocją będą rozstrzygane przez Sąd właściwy dla siedziby Organizatora.

 

Comments are closed.