Turniej FIFA 18 przed meczem GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec w #fanZoneforBET

Patryk 'Paniol' Pańka eZawodnik drużyny eSportowej GKS Tychy ogłosił turniej FIFA 18 na konsolach PS4 i Xbox One

12 listopada 2017 przed meczem GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec w #fanZoneforBET na stadionie w Tychach rozegrana zostanie część finałową turnieju w FIFA 18 Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsora GKS-u Tychy firmę forBET Zakłady Bukmacherskie. Eliminacje do turnieju odbędą się w najbliższą środę (1 runda) oraz czwartek (2 runda).

Przygotowanych zostało 16 miejsc eliminacyjnych na konsole PS4 i tyle samo na Xbox One. Czterech najlepszych graczy z każdej z platformy zostanie zaproszonych na stadion w Tychach na rozegranie fazy finałowej w niedziele!

Turniej FIFA 18 przed meczem GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec w fanZoneforBET

Wszystkich chętnych Patryk 'Paniol' Pańka zaprasza do zapisów na maila: paniolfifa@gmail.com

Wzór:
Imię Nazwisko:
Nick Ps4/Xbox One:
Platforma Ps4/Xbox One:
Jestem pełnoletni/a: TAK (najważniejszy wymóg)
Dodatkowo proszę w mailu potwierdzić możliwość rozegrania meczów w środę i czwartek w godzinach 20:00-22:00 oraz potencjalne zjawienie się w Tychach 12 listopada.

Zapisy potrwają 24 godziny lub do wyczerpania 16 miejsc na daną platformę. Więcej informacji w mailu zwrotnym.

GKS Tychy to pierwszy klub w województwie śląskim i w pierwszej lidze, który podpisał umowę z e-zawodnikiem.

 

Patryk „Paniol” Pańka będzie reprezentował „Trójkolorowych” w rozgrywkach FIFA.

 

– Cały czas chcemy rozwijać nasz klub na różnych płaszczyznach- biznesowych i sportowych.
 E-sport to przyszłość, a zakontraktowanie Patryka otwiera nam nowe możliwości. To bez wątpienia dziedzina, która w ostatnich latach nabrała rozpędu, a my nie chcemy zostawać w tyle. W takich klubach jak PSG, Valencia czy Schalke  sekcje e-sportu okazały się sukcesem.  W Polsce także nie brakuje miłośników gier. Intel Extreme Masters w ubiegłym roku zgromadził ponad 100 tysięcy widzów, a przed ekranami na całym świecie zasiadło blisko 34 miliony osób. To ogromny potencjał, który chcemy wykorzystać także w GKS Tychy– mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.
Światowy rynek gier komputerowych jest wyceniany na ponad 90 mld dolarów. Ten polski osiąga wartość około 1,5 mld złotych. Globalnych graczy jest prawie 2 mld, a w Polsce około 15 mln, co stanowi prawie 40% społeczeństwa. Najlepsi w swoim fachu miesięcznie zarabiają kilkadziesiąt tysięcy dolarów.
GKS Tychy pozyskał e-zawodnika. Pierwszy taki transfer na Śląsku
źródło: Paniol e-zawodnikiem FIFA GKS Tychyfacebook.com/PaniolFIFA
Patryk „Paniol” Pańka będzie występował w barwach GKS Tychy podczas krajowych i międzynarodowych turniejów. 24- letni zawodnik ma już na swoim koncie kilka sukcesów. Nowy zawodnik „Trójkolorowych” zdobył Mistrzostwo Polski FIFA Ultimate Team 12 oraz awansował do Mistrzostw Świata FIFA 11. We Francji przegrał dopiero w ćwierćfinale.
 
– Szansa, jaką dostałem od GKS Tychy to coś praktycznie niespotykanego na polskim rynku e-sportowym. Jestem niesamowicie szczęśliwy z możliwości reprezentowania i promowania klubu. Mam nadzieje, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu i palecie różnych pomysłów wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Pragnę jeszcze podziękować władzą klubu za odwagę i aktywność w celu dogrania szczegółów oraz Pawłowi, który odegrał nieopisaną role w naszych relacjach z klubem– dodaje Patryk „Paniol” Pańka, e- zawodnik GKS Tychy
Manager Patryka rozmawiał z innymi klubami w Polsce. Oferta GKS Tychy była jednak najbardziej konkretna.
– Po kilkutygodniowych rozmowach udało nam się podjąć współpracę z GKS Tychy. Jest to bardzo intrygujące, bo przed nami zrobiła to jedynie Legia Warszawa, co tylko świadczy o wizji i pomyśle klubu z I ligi. Mogę zapewnić, że wraz z Patrykiem dołożymy wszelkich starań, aby godnie reprezentować klub na arenie krajowej i międzynarodowej. Olbrzymie podziękowania należą się Prezesowi i jego współpracownikom za włożoną pracę i nie zamykanie się na nowe możliwości– dodaje Paweł „Apaxi” Marcinek, manager Patryka Pańki.
Podobnie jak zawodnicy pierwszoligowego GKS Tychy, Patryk na Stadionie Miejskim, dzięki uprzejmości firmy Technomex przeszedł testy medyczne oraz sprawnościowe. Na koniec rozegrał pokazowy mecz z prezesem, Grzegorzem Bednarskim.
  • E-sport w liczbach(Fifa Interactive World Cup)
1 043 124 mln unikalnych użytkowników
1 569 837 mln polubieni na Facebooku
1 643 238 mln łącznie uruchomiło transmisję
  • Patryk „Paniol” Pańka w liczbach:
12500+Fanów na YouTube
9700+ Fanów na Facebook
  • Sukcesy Patryka „Paniola” Pańki
-4 Miejsce-Drużynowe Mistrzostwa Polski (Online -Fifa10)
-1 Miejsce -Katowice, FINAŁESWC POLSKA -awans na finały światowe do Paryża (Fifa11)
-5-8. Miejsce-Paryż, ŚWIATOWE FINAŁY ESWC (Międzynarodowy Turniej –Fifa11)
-3 Miejsce -FIWC Live Qualifier–Warszawa (Międzynarodowy Turniej –Fifa11)
-3 Miejsce -Mistrzostwa Polski –Kraków (Fifa12)
-Top 16 –FIWC Berlin (Fifa12)
-1 Miejsce- Mistrzostwa Polsk iFIFA ULTIMATE TEAM (Fifa12)
-Top 8-Mistrzostwa Polski FUT15 (Fifa15)

źródło: facebook.com/PaniolFIFA;GKSTychy.info

Comments are closed.