Typy dnia

Codzienne typy

 

Typy dnia w zakładach bukmacherskich to unikalne typy dedykowane na każdy dzień. Tego typu zakłady można znaleźć na wielu serwisach bukmacherskich.

Typowanie każdego dnia

Prawdziwy typer nie odpuszcza żadnej okazji do typowania. Każdy dzień to nowe emocje i nowa szansa na dużą wygraną. Każdego dnia odbywają się przecież tysiące wydarzeń sportowych. Typować możemy tu takie dyscypliny jak piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka czy nowe i popularne dyscypliny jak e-sport.

Obstawiać możemy niezależnie od pozycji geograficznej. Gdy u nas jest noc, gdzieś indziej jest dzień i toczone są batalie na wielu sportowych arenach. Teraz sport i obstawianie weszły na totalnie inny poziom!

Typy dnia na dziś

Typy na dziś, jutro czy pojutrze? Kogo to obchodzi! Ważne żeby typy były przede wszystkim trafione! To jest składowa dobrego typera, czyli bardzo wysoka skuteczność. Najlepsi typerzy obstawiają piłkę nożną i tenis, ale trafiają się również typerzy z innych dyscyplin.

Żeby dobrze wytypować każdy dzień powinniśmy dokładnie przeanalizować ofertę na poszczególne mecze i zdarzenia. Pamiętaj, że w takim przypadku bardzo ważny jest kurs jaki wybierasz. Czym wyższy kurs, tym większa wygrana!

Skuteczność typów dnia

Skuteczność typowania zawsze mówi o tym, jak dobrym ktoś jest typerem. Czym wyższa celność tym lepiej. Jeśli kursy też będą wysokie, to sukces i droga do ogromnej fortuny stoi otworem.

Niskie kursy łatwiej jest trafiać, ale jeśli będzie ich stosunkowo dużo, to wygrana również będzie większa. Najlepsi typerzy potrafią trafiać setki zdarzeń tygodniowo. Inni z kolei nastawiają się na mniejszą liczbę zdarzeń, ale po wyższych kursach. Każdy sucha swojej drogi.

Typy z piłki nożnej

Typowanie piłki nożnej jest najpopularniejsze w naszym kraju. Piłka jest naszym sportem narodowym, więc nic dziwnego, że niesie to za sobą wielkie zainteresowanie. Możemy typować La Liga, Premier League, Serie A, Ligue 1, Bundesligę czy naszą rodzimą Ekstraklasę.

Nie musimy typować tylko zwycięzców. Możemy typować liczbę kartek, bramek czy nawet rzutów rożnych i autów.

Ile można zarobić na typach dnia?

Na typach dnia dobrzy typerzy potrafią zarobić od kilkuset złotych do nawet kilkunastu tysięcy miesięcznie. To tylko od nas zależy, jak dużo czasu poświęcimy na analizę, co w przyszłości powinno przełożyć się na wyższe wygrane.

Comments are closed.