Wiosenne promocje w zakładach bukmacherskich Milenium

Wiosna będzie bardzo burzliwa na polskim rynku bukmacherskim.

W związku z tym postanowiliśmy ułatwić graczom wybór firmy bukmacherskiej oferując niespotykaną w skali naszego rynku liczbę bonusów.
Obecnie nowy klient może liczyć na aż 3 różne bonusy startowe, wszystkie całkowicie niezależne od siebie. Promocje łączą się ze sobą, a więc każdy gracz otwierając konto w Milenium może otrzymać pokaźny zastrzyk gotówki. Z takim kapitałem obstawianie jest jeszcze atrakcyjniejsze.
Poniżej znajdują się szczegółowe informacje o naszych nowych produktach. Wszystkie produkty są nowe bądź stanowią znacząca modyfikację dotychczasowych produktów.

Bonus na START

Aż 500 złotych może otrzymać każdy gracz, którzy w ciągu 10 dni od dnia rejestracji dokona pierwszego depozytu. Bonus stanowi 100% kwoty pierwszego depozytu i wynosi maksymalnie 500 zł.

 

Darmowy zakład

Każdy nowy gracz Milenium może skorzystać z pierwszego, darmowego zakładu na kwotę do 100 zł. Jeżeli kupon będzie przegrany, zwracamy za niego pieniądze. Nie istnieje żadne ograniczenie dotyczące obstawianych zdarzeń – to klient decyduje co chce mieć na kuponie.

 

Bonus za rejestrację

Do wyczerpania budżetu każdy kto zarejestruje się i użyje kodu promocyjnego otrzyma dodatkowe 20 zł na grę bez żadnego depozytu. Specjalny kod promocyjny znajduje się na każdym kuponie drukowanym w naszych punktach stacjonarnych i zawsze jest taki sam.

 

Na tym nie koniec naszych bonusów. Dbamy nie tylko o nowych, ale i aktualnych klientów. Dla tych przewidzieliśmy dodatkowe oferty, dzięki
którym ich wygrane mogą być jeszcze wyższe.

Bonus 5-10-15

Jeżeli na kuponie znajduje się 5,10 lub 15 zdarzeń z kursem minimum 1,2, powiększamy potencjalną wygraną o analogicznie 5%, 10% lub 15%.

 

Happy Hour

Kupony zawarte w wyznaczonych godzinach w punktach stacjonarnych lub Internecie zwolnione są podatku. Dzięki temu potencjalna wygrana jest jeszcze wyższa.

Comments are closed.