Wirtualne sporty w LV BET

Sporty wirtualne w zakładach bukmacherskich LV BET

Legalny Bukmacher w Polsce, LV BET rozwija się coraz bardziej. Sponsor ostatnich Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn wprowadził do swojej oferty szeroką gamę Wirtualnych Sportów. Sprawdźmy jak prezentują się „wirtualki” w LV BET.
Oferta na sam start Wirtualnych Sportów wygląda naprawdę interesująco.

Poniżej obecna lista, która na tle konkurencji wygląda całkiem solidnie:

  • Wyścigi konne
  • Kłusaki
  • Tenis
  • Żużel
  • Kolarstwo
  • Charty

Tym samym mamy całą gamę i to na początku rozwoju tego ciekawego elementu w zakładach sportowych u legalnego bukmachera, LV BET. Istotnym jest fakt podziału na trzy strefy, mianowicie:

  1. Wirtualne wyścigi, która skupia w sobie charty, kłusaki, kolarstwo, żużel i wyścigi konne. Są to cykliczne (co trzy minuty) wydarzenia, które możemy w spokoju przeanalizować statystycznie i obstawić.
  2. Wirtualny tenis, nie wymaga większego tłumaczenia.
  3. Natychmiastowe wyścigi. Posiadają w swojej ofercie wszystkie wymienione w punkcie pierwszy i są o tyle wygodne, że odbywają się jak sama nazwa wskazuje, od razu! Nie trzeba na nic czekać.

Sporty wirtualne w zakładach bukmacherskich LV BET

Kwestia wizualna prezentuje się nieźle, wszystko jest przejrzyste i ponadto zakłady są szybko rozliczane. Same wyścigi czy też tenis są komentowane w polskim języku. Całkiem duży wybór rynków do obstawiania powoduje, że LV BET ponownie zbliżył się do czołówki legalnych bukmacherów w Polsce.

Wirtualne Sporty póki co nie są dostępne w wersji mobilnej, a i też oferta nie jest pełna. Przynajmniej tak wynika z naszych informacji. Ciekawe jakie dyscypliny pojawią się w niedalekiej przyszłości?

LV BET legalny bukmacher

Czym jest wirtualny sport?

Wirtualne sporty inspirowane są prawdziwymi sportami i przedstawiają komputerowo, losowo generowane wyniki, przetwarzane w animację. Wyniki generowane w przypadku sportów wirtualnych oparte są na statystykach zespołów/graczy oraz liczbach wybranych przez generator liczb losowych. Ogromna ilość zdarzeń, dynamika, krótki czas zamknięcia zdarzenia jak również rozliczenia zakładu to główne atuty sportów wirtualnych. Wielkie emocje gwarantowane!

Comments are closed.