Wirtualne sporty w LV BET

Sporty wirtualne w zakładach bukmacherskich LV BET

Legalny Bukmacher w Polsce, LV BET rozwija się coraz bardziej. Sponsor ostatnich Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn wprowadził do swojej oferty szeroką gamę Wirtualnych Sportów. Sprawdźmy jak prezentują się „wirtualki” w LV BET.
Oferta na sam start Wirtualnych Sportów wygląda naprawdę interesująco.

Poniżej obecna lista, która na tle konkurencji wygląda całkiem solidnie:

  • Wyścigi konne
  • Kłusaki
  • Tenis
  • Żużel
  • Kolarstwo
  • Charty

Tym samym mamy całą gamę i to na początku rozwoju tego ciekawego elementu w zakładach sportowych u legalnego bukmachera, LV BET. Istotnym jest fakt podziału na trzy strefy, mianowicie:

  1. Wirtualne wyścigi, która skupia w sobie charty, kłusaki, kolarstwo, żużel i wyścigi konne. Są to cykliczne (co trzy minuty) wydarzenia, które możemy w spokoju przeanalizować statystycznie i obstawić.
  2. Wirtualny tenis, nie wymaga większego tłumaczenia.
  3. Natychmiastowe wyścigi. Posiadają w swojej ofercie wszystkie wymienione w punkcie pierwszy i są o tyle wygodne, że odbywają się jak sama nazwa wskazuje, od razu! Nie trzeba na nic czekać.

Sporty wirtualne w zakładach bukmacherskich LV BET

Kwestia wizualna prezentuje się nieźle, wszystko jest przejrzyste i ponadto zakłady są szybko rozliczane. Same wyścigi czy też tenis są komentowane w polskim języku. Całkiem duży wybór rynków do obstawiania powoduje, że LV BET ponownie zbliżył się do czołówki legalnych bukmacherów w Polsce.

Wirtualne Sporty póki co nie są dostępne w wersji mobilnej, a i też oferta nie jest pełna. Przynajmniej tak wynika z naszych informacji. Ciekawe jakie dyscypliny pojawią się w niedalekiej przyszłości?

LV BET legalny bukmacher

Czym jest wirtualny sport?

Wirtualne sporty inspirowane są prawdziwymi sportami i przedstawiają komputerowo, losowo generowane wyniki, przetwarzane w animację. Wyniki generowane w przypadku sportów wirtualnych oparte są na statystykach zespołów/graczy oraz liczbach wybranych przez generator liczb losowych. Ogromna ilość zdarzeń, dynamika, krótki czas zamknięcia zdarzenia jak również rozliczenia zakładu to główne atuty sportów wirtualnych. Wielkie emocje gwarantowane!

Wirtualne sporty w LV BET
4.8 (96.67%) 6 vote[s]

Comments are closed.