Wygraj wyjazd do Tajlandii z BetClub w Totolotku

Bet Club to klub gracza dla Klientów Totolotka.

Brazylia, Meksyk, Kuba, a niebawem Tajlandia! Klienci Totolotka zwiedzają świat, a Ty możesz dołączyć do nich

Biorąc udział w programie każda postawiona złotówka w zakładach Toto-Mix Live, Toto-Liga, Toto-Gol, Toto-Racing, konnych to punkty, które można wymieniać w sklepie na liczne nagrody rzeczowe lub bonusy produktowe. Łączna wartość nagród w Bet Club to kilkaset tysięcy złotych!

Rankingi – W ramach trwającego programu Bet CLub będzie możliwość rywalizowania z innymi Uczestnikami w secjalnych rankingach, które będą udostępniane w odstępach czasowych. Gracze, którzy uzyskają największą liczbę punktów w określonym czasie, otrzymają atrakcyjne nagrody!

W programie Bet Club gromadzisz punkty na swoim koncie poprzez nabycie kuponów w zakładach oraz poprzez zakup doładowań telefonów komórkowych. Im więcej grasz, tym więcej punktów otrzymujesz. Zasady naliczania punktów na przykładzie opłaty 1 zł. Dla zakładów:

  • Bukmacherskich Toto-Mix = 1 zł x 1 pkt
  • Bukmacherskich Toto-Mix LIVE = 1 zł x 2 pkt
  • Totalizatora piłkarskiego Toto-Liga = 1 zł x 3 pkt
  • Totalizatora piłkarskiego Toto-Gol = 1 zł x 3 pkt
  • Bukmacherskich Toto-Racing = 1 zł x 3 pkt
  • Bukmacherskich GBI Racing = 1 zł x 3 pkt

Totolotek legalny bukmacher

Zaletą klubu jest możliwość zdobycia nagrody przez każdego Uczestnika programu. W tym celu stworzony został system premii punktowych. Do dyspozycji jest kilkanaście różnego rodzaju premii. Po spełnieniu określonych warunków przysługuje prawo do uzyskania dodatkowych punktów w programie. By skorzystać z wybranej premii, należy ją wcześniej aktywować. Dodatkowe punkty przyznawane są po spełnieniu wszystkich wymagań przypisanych do danej premii.

PREMIA PIŁKARSKA
Należy zagrać na kartę przynajmniej po jednym kuponie zakładów totalizatora piłkarskiego Toto-Liga oraz Toto-Gol codziennie przez 3 kolejne dni. Limit aktywacji w miesiącu kalendarzowym to maksymalnie 5. (400 pkt.)

Premia LIVE

Należy zagrać przynajmniej jeden kupon Toto-Mix LIVE codziennie przez 3 kolejne dni. Limit aktywacji w miesiącu kalendarzowym to maksymalnie 5.

PREMIA SYSTEM

Należy zagrać na kartę przynajmniej jeden kupon systemowy zakładów bukmacherskich Toto-Mix codziennie przez 3 kolejne dni. Limit aktywacji w miesiącu kalendarzowym to maksymalnie 5.

PREMIA BANK

Klient zobowiązuje się do wykonania obrotu kwotą 2 000 złotych w okresie miesiąca kalendarzowego. Premię można aktywować jednorazowo w okresie miesiąca.

PREMIA SUPER FAN

Bonus w postaci ekstra punktów za 10 dni aktywności w okresie miesiąca kalendarzowego. Aktywność liczona jest wyłącznie za zagranie kuponu ze stawką minimum 20 zł.

Comments are closed.