Milenium Zakłady Bukmacherskie #WspieramyEmocje

Milenium Zakłady Bukmacherskie ze swoim hasłem #WspieramyEmocje  to jeden z najdłużej działających na polskim rynku bukmacherów. Firma powstała w 2004 roku i od tego czasu zbudowała sieć około 200 punktów naziemnych oraz stronę internetową, z której można dokonywać zakładów.

MILENIUM – wyjątkowy bonus 20 zł na zakłady bukmacherskie

Oferta

Obecnie w ofercie Milenium znajduje się ponad 30 różnych dyscyplin sportowych. Pod względem liczby zdarzeń oferta nie odbiega od standardów rynkowych. Jest ona również stale poszerzana.
Przykładowo Milenium posiada jedną z największych ofert na rynku na zdarzenia e-sportowe.
Dodatkowo Milenium oferuje możliwość obstawiania oferty LIVE. W najbliższych kilku dniach oferta zostanie poszerzona do 9 tysięcy zdarzeń.

Wersja przeglądarkowa strony

Jeśli chodzi o funkcjonalności to na pewno na plus zasługuje sposób filtrowania zdarzeń. Dodatkowo strona posiada możliwość sprawdzenia swojego kuponu zawartego w punkcie stacjonarnym czy opcję stworzenia e-kuponu. Mechanizm jest porosty – gracz wybiera zdarzenia
oraz stawkę przez Internet. Szybko, łatwo i wygodnie. Po stworzeniu e-kuponu gracz otrzymuje kod. Wystarczy podać go w punkcie stacjonarnym i pracownik od razu drukuje kupon. Nie trzeba więc jeszcze raz podawać zdarzeń. Bardzo wygodna opcja dla osób, które nie korzystają z zakładów przez Internet. Warto również wspomnieć, że Milenium jako jeden z nielicznych polskich bukmacherów posiada
ofertę Totalizatora.

Wpłaty

Milenium oferuje możliwość dokonywania wpłat przez PayU oraz Tpay. Nie pobierane są za to dodatkowe opłaty, nie ma również limitu wpłaty. W punktach stacjonarnych można również płacić kartą.

Wypłaty

Nieograniczona kwota wypłaty, na podane przy rejestracji konto, bez dodatkowych opłat.

Bonusy

Oferta bonusów w Milenium to zdecydowanie najwyższa półka jeśli chodzi o polskich
bukmacherów. Aktualne bonusy to:

Darmowy zakład – 100 zł

Milenium zwraca pieniądze za pierwszy zakład do 100 zł na dowolne zdarzenie. Jeszcze niedawno trzeba
było obstawić konkretne spotkanie, obecnie zakłady bukmacherskie Milenium oferują darmowy zakład na dowolne zdarzenie. Wybór należy więc do gracza.

Co ważne w przeciwieństwie do wielu innych bukmacherów, darmowy zakład w Mielenium jest ofertą stałą, a nie czasową.

– Bonus na start – 500 zł

Bonus na start to 50% wartości pierwszej wpłaty do maksymalnie 500 zł. Od środy 8 marca 2017r. wchodzą
w życie zmiany, dzięki którym gracz aby wypłacić bonus będzie musiał 3 razy obrócić jego wysokość (czyli 500 zł,
a więc 1500 zł obrotu).

– Program Polecający

Za zaproszenie znajomych Milenium przyznaje Punkty Premiowe, które można wymienić na kredyty. Liczba punktów premiowych zależy od liczby zaproszonych znajomych. Im więcej ich jest tym większy bonus otrzymuje gracz. Program w najbliższym czasie będzie modyfikowany (wyższy bonus za polecenie)

– Bonus 5-10-15

Coś,czego nie posiadają inne firmy. Bonus za wygrane zdarzenia działa w następujący sposób:

  • kupon, na którym jest 5 zdarzeń o kursie min. 1,2 otrzymuje +5% do wygranej
  • kupon, na którym jest 10 zdarzeń o kursie min. 1,2 otrzymuje +10% do wygranej
  • kupon, na którym jest 15 zdarzeń o kursie min. 1,2 otrzymuje +15% do wygranej

Aby skorzystać z tego bonusu trzeba zadeklarować taką chęć w momencie zawarcia zakładu. Za
taki kupon nie przyznajemy Punktów Premiowych

 

– Happy Hour

Godzina gry, w czasie której wszystkie zakłady zwolnione są z podatku 12%. Zakłądy bukmacherskie Milenium na bieżąco informują na swojej stronie gdzie i kiedy dostępne będzie Happy Hour.

Liga Mistrzów Milenium

Milenium oferuje swoim klientom program lojalnościowy, w którym za każdy zawarty zakład przyznaje Punkty Premiowe. Te można wymieniać na różne nagrody, w tym kredyty na dalszą grę. Oprócz tego członkowie Ligi Mistrzów Milenium biorą udział w cyklicznych konkursach w
punktach i przez Internet. Gracze stacjonarni otrzymują kartę członkowską Ligi Mistrzów Milenium. Jest ich kilka rodzajów (kolory), które zależą od rangi gracza.

Aplikacja mobilna
Od dłuższego czasu zakłady bukmacherskie Milenium oferuje możliwość korzystania z nowej,mobilnej wersji strony dostępnej pod adresem m.milenium.pl. Na dniach uruchomiona zostanie nowa aplikacja, która dostępna będzie na AppStore oraz z poziomu przeglądarki na urządzeniach z systemem Android.

Support

Gracze mają możliwość kontaktowania się przez formularz kontaktowy na stronie lub live chat.

Marketing i sponsoring

Obecnie Milenium jest sponsorem Zagłębia Lubin. Podczas spotkań piłkarskich organizujemiędzy innymi konkursy w przerwie meczu. Mielenium angażuje się również w akcje charytatywne jak m.in. „Szkoła będzie wesoła”, w czasie której zbierane były artykuły szkolne dla dzieci z domów dziecka. Często również sponsorują pojedyncze mecze Polskiej Ligi Koszykówki czy też Lotto Ekstraklasy.
W poprzednich latach Milenium było między innymi sponsorem Tauron Basket Ligi (przez 3 sezony).

***
Uwaga! Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Graj odpowiedzialnie. Serwis ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Comments are closed.